Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P8 Lite Óra beállítás?

Huawei P8 Lite Óra beállítás?

Figyelt kérdés
Azt hiszem eltűnt a 0 az óráról..nem tudom milyen beállítást nyomhattam el, de idegesít és sehol nem találok rá választ..a példa: 09:00 helyett 9:00..kérlek ha valaki járt már így világosítson fel!!

2016. okt. 31. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
12/24 kijelzést váltottad át.
2016. okt. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Olyan beállítás van, hogy 24 órás formátum bekapcsolva vagy nem. Ha ez be van kapcsolva akkor ilyen..1..2..3..stb, de délután már rendesen 13:00..


értelem szerűen ha kikapcsolom akkor utána írja h de. vagy du.


Egyszerűen a 0 eltűnt elölről...de ha nem jól értettem amit írtál, akkor hol tudom még állítani? :)


(Egyébként nagyon köszi a egyáltalán foglalkoztál a kérdésemmel..)

2016. okt. 31. 17:25
 3/8 anonim ***** válasza:
A 24 órás a jó, ha úgy szeretnéd, hogy két számjeggyel tüntesse fel az órákat. Esetleg még találhatsz olyant, hogy a dátum-idő írásmódja
2016. okt. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Utóbbit hol? :) Tudom ciki h a saját telefonom nem tudom mi hol van...


(Egyébként az átállás teljesen bezavarta, Budapesten még mindig 18:48 van a widgeten..XD)

2016. okt. 31. 17:48
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem szabadna rossz időt mutatnia.

Az órát a beállítások-dátum és idő beállításánál tudod megnézni.

2016. okt. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Alex Fly ***** válasza:
Nem írtad, hol tűnt el a 0. Az értesítési sávon alapból nem jelzi nálam sem a vezető nullát. A kijelzőn levő órawidgetnél pedig annak saját beállításai között kell lennie ennek az opciónak.
2016. nov. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sem a zárolt képernyön..sem az állapotsornál..sem a widegeten..sőt magában az óra alkalmazásban nincs vezető nulla( ahogy Te írtad)...de úgy tudom ezeknek az apppoknak nincs programjuk..nem lehet h rendszerfrissités az oka? Illetve magán a widgeten hol vannak a beállítások?
2016. nov. 1. 17:55
 8/8 anonim ***** válasza:

Rányomsz az órára és pontosan azok a beállítások jönnek elő, mint a beállítások-dátum-óra részén.

Egyébként miért van neked szükséged arra a 0-ra?

Ha annyira hiányzik, letöltesz az áruházból olyan óra appot, ahol be lehet állítani, hogy 0 legyen az egy számjegy előtt.

2016. nov. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!