Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik telefon...

Szerintetek melyik telefon lenne a legjobb 6s, se,7?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni melyik lenne a jobb, számit a kamera minőség, meg hogy ne legyen olyan picike.
2016. okt. 31. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a 6s is elég. Én kicsit tartok az i7-től mert sokan panaszkodnak valami recsegő hangra ami a belsejéből jön.
2016. okt. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 BM-Striker ***** válasza:

Ha nem akarsz kicsit, akkor 7 vagy 6s.


iPhone 7 kamerája jobb, mint a 6s-é.

2016. okt. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kell mindent elhinni. Nem recseg az Iphone 7. Jelenleg a 6s és a 7 majdnem egyenlő gyorsaságot produkál de a következő IOS frissítéskor tehát az IOS11-nél már látszódni fog a különbség. SE-t nem vennék nagyon kicsi a kijelzője és a képeket is kisebb felbontásban készíti ami PC-n vagy TV-n megjelenítve fura lehet. Szerintem a 6s Plus vagy Iphone 7 vannak majdnem egy szinten. Ha megteheted 7-et vegyél ha nem akkor 6s azzal sem jársz rosszul de figyel hogy ne 16GB-osat hanem 32-t.
2016. nov. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
S7 Edge
2016. nov. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!