Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg vannak jobb telefonok...

Tényleg vannak jobb telefonok mint az iphone? Vagy legalább olyan jó?

Figyelt kérdés
Sokszor hallottam már hogy a mostani samsung telefonok is vannak olyan jók mint egy iphone. Tudnátok nekem ilyeneket sorolni? Vagy valami valakinek bármi tapasztalata? Nekem például fontos hogy jó kamerája legyen, sok tárhely, ne csak első hónapban legyen gyors, hanem kb másfél év után se gaggyon le és úgy működjön mintha új lenne.
2016. nov. 2. 08:45
1 2 3
 1/24 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ez inkább egy presztizs kérdés. Van aki Iphone-ra esküszik, van aki nem. Iphone memóriakezelése jobb, mint egy android-os telefoné, szóval az nem lassul be sosem. Androidnál az a lényeg, hogy mennyi szabad helyed van és, ha valamit feltelepítesz, akkor át kell rakni SD-re minél előbb. Kameránál nem csak a pixel számít, hanem sok más dolog is, Iphone kamerája sokkal jobb, mint egy ugyanolyan pixelszámú androidosé. Iphone-t nem tudod bővíteni, szóval ha sok memória kell, akkor ne azt vegyél, max. ha van sok-sok pénzed. Iphone nem annyira testreszabható, widget-ek nincsenek, egyesek szerint az egy butított telefon, viszont kapsz cserébe egy mindig gyors, megbízható, szép dizájnú telefont.
2016. nov. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Szemely szerint iphone parti vagyok. Teny es valo, hogy nagy resze van a marketingnek az iphone sikereiben. Annak idejen a vezetoseg elultette a koztudatban azt, hogy az iphone jobb, es minosegibb, mint a tobbi keszulek, es felsobbrendu, aki ilyet hasznal. Sztarok minden hiresseg iphonet hasznal, ehy szimbolumma tettek a markat. Magyarul evy imidzset elitettek fel neki. Ezzel szemben az a droidos gyartok nagy reszenek nagyon pocsek marketingstrategiaja van, ezek egy resze mar el is tunt az elmezonybol. A samsung az evyetlen, amelyik komolyan veszi a marketinget, nem veletlenul nagy rivalisa az iphonenak. Nekem az tetszik szemely szerint az iphoneban, hogy sajat rendszert hasznal, amit igaz nem nagyon tudsz mas rendszerekkel kompatibilisse tenni, de ha van ipaded, macvookod, akkor viszon nagyon jo osszehangolast tudsz csinalni. Ezzel szemben a tobbi gyarto mind androidot hasznal. Igaz az android is konnyeden tud asztali szamitogepekkel kommunikalni, de pl nem tudsz vele olyat, hogy egy notebookon megkezdett munkat telefonon folytatsz, mint a macbook ipho e esete. Ettol fuggetlenul nyitottabb rendszer, meg van a maga elonye hatranya. Azt mondom, hogy mas mindket rendszer, ezert nem erdemes egyiket jobbnak tekinteni a masiknal. A mostani Huawei es Samsung csucskeszulekek is som esetben ujat hoznak, amit az iphone nem tud. Regen volt az, hogy az iphone rukkolt elo ujdonsagokkal, mara mar egy szinten van ezekben a dolgokban is.
2016. nov. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Sorry az elgepelesekert, nehez telorol gepelni.
2016. nov. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nekem egy gondom van az Iphone-nal, hogy olyan mintha nem követné a technikai fejlődést. Szerintem eleve az nonszensz, hogy 100ezer egy 4 colos telefon, a 4,7 meg már 200ezer. Oké, persze ez egy jó telefon, megbízható, amúgy én is szeretnék ilyet, de baromi drága, nem is tudom, hogy ki tudja ezt megfizetni.
2016. nov. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Az iOS-hoz hasonlóan például a Windows Phone is hardvertől független, önmagában stabil rendszer, viszont az áruháza nem olyan jó, és eleve magának a rendszernek sincs már nagy jövője, szóval inkább a WP-t hanyagoljuk is!

Az Android viszont töretlenül népszerű, és ugyan hardverfüggő rendszer, de ha a hardver kellően erős (ami ma már az olcsóbb középkategóriás telefonoknál se ritka), és maga a rendszer is jól van optimalizálva, akkor semmi gond vele, sőt, Google Play-ben is van olyan ingyenes app, amivel bármikor egyetlen mozdulattal optimalizálni tudod!

Persze az iPhone is jó, de lényegében egy túlárazott divattelefon, az ár 70%-a a márka megfizetése, ugyanolyan jó Androidost sokkal olcsóbban is kapni lehet, garantáltan semmi gondod nem lesz vele - tapasztalatból írom, mert egy 2 éves Huawei-m van, amit rengetegszer használok, és most is úgy működik, mint újkorában, a kamerája is szuper, no problem!

2016. nov. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Milyen optimaplizalo progi van androidra utolso?
2016. nov. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Például a Clean Master, a Power Clean, és a Booster Free.
2016. nov. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Alex Fly ***** válasza:
@7: ...amelyek természetesen semmit nem érnekn de legalább ha feltelepíted, akkor bootoláskor automatikusan indulnak és feleslegesen használják a rendszer erőforrásait, illetve időnként kilövik a memóriából a futó szolgáltatásokat, hogy a rendszernek újra el kelljen indítania azokat.
2016. nov. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Ypszilon1980 ***** válasza:

Utolsóval egyetértek.

Igen, Android-osban is van már olyan, ami annyira jó legalább, mint az Iphone, sőt nagyobb kijelző meg jobb testreszabhatóság.

A Windows-al nekem is az a bajom, hogy az áruháza szegényes, Android-ra meg szinte minden program megvan, amit csak szeretnél.

2016. nov. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Ypszilon1980 ***** válasza:
Mármint az #5-össel értek egyet, bocsi.
2016. nov. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!