Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb a 3 szolgálta...

Melyik a legjobb a 3 szolgáltató közül minden szempontot együttvéve?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni SIM- kártyát, de még nem tudom, hogy melyik szolgáltatót válasszam

2016. nov. 2. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy melyik a legjobb, ahhoz tudni kellene a telefonhasználati szokásaidat.

Mennyit telefonálsz, sok számot hívsz, vagy keveset, azt viszont sokszor.

Szükséged van -e netre, milyen sebességűre.

Azon túl sokat netezel-e, vagy csak alkalolszerűen.

Küldesz-e sok SMS-t?

Soroljam?? Ezek nélkül LEHETETLEN!!! megválaszolni.

Legalább kérdezni tudnál..

2016. nov. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Már voltam mindháromnál, jelenlegi telefonálási szokásaimnak a negyedik felel meg a legjobban (UPC mobile), most épp náluk vagyok.
2016. nov. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
keveset telefonálok meg keveset is netezek, mert otthon van wifi- nk, de így utazás közben jó lenne a net, mert tegnap is mki a telefonját nyomkodta a vonaton, nekem meg maradt a zenehallgatás
2016. nov. 3. 12:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindegyik csal magyarországon, a mobilszolgáltatók, az elektromos művek, a gázszolgáltatók, jobban jársz ha veszel spanyol Lebara kártyát, 5 cent/perc ha itthon használod, 1 cent ha spanyolban, és interneten is fel lehet tölteni, de vannan nemzetközi sim kártyák amit az internetről rendelhetsz, de csak online bankkártyával töltheted fel, de olcsóbb mint a magyar szolgáltató, így nem leszel kiszolgáltatva a magyar távközlési cégek monopoliumának!
2016. dec. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyébként a vodafone a legkorrektebb...a telenor a legnagyobb csaló! Telecom meg drága.
2016. dec. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!