Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Istyle-ban hogyan működik...

Istyle-ban hogyan működik telefon vásárlása részletfizetéssel?

Figyelt kérdés
Például az Iphone 7 255.900 forint, az önrész 25.590 forint (gondolom, ezt ott, helyben ki kell fizetnem).36 hónapos futamidővel, 7377 forint havi törlesztőrészleggel 291.162 forintra jönne ki a teljes vételár. Működhet az, hogy például egyik hónapban a havi törlesztőnél többet fizetek, hogy minél előbb "tiszta" legyek? Tudom, hogy így 40.000 forinttal többe kerülne a készülék, de ezen kívül más összeg nem terhel? Meg van szabva, hogy mennyi idő után kaphatom meg a készüléket? (Például ha beérkezik x havi törlesztő). Negatív kommenteket nem kérek, mindig is hitel-ellenes, részletfizetés-ellenes voltam, főleg, ilyenben, ezért nem tudom, mi hogy működik. Kénytelen vagyok sajnos ezt a lépést megtenni, nem tudom egyben kifizetni a több, mint 200.000 forintot. És mielőtt jönne a támadás, nem nekem kell a telefon, boldog vagyok a sajátommal.
2016. nov. 3. 10:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!