Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung A5 2015 vagy S6 edge?

Samsung A5 2015 vagy S6 edge?

Figyelt kérdés
Nem arra lennék kíváncsi hogy melyik tud többet és melyik ér többet hanem arra hogy melyik masszívabb melyiknek jobb az akkuja melyik jobb szoftveresen stb stb. Jelenleg a5 2015-ösöm van meg vagyok vele elégedve az akku elmegy 1 napot bőven netezés mellett és nem nagyon törékeny ahogy tapasztaltam. Szoftverrel nincs baj nem akad nem fagy le soha mindent normálisan kezel. Az s6-nál viszont jobban félnék mert üveg az egész telefon és mivel nagyobb procival kamerával rammal rendelkezik nem tudom hogy mit tud az akkuja. Szerintetek melyik? Maradjon az A5 vagy inkább az s6?

2016. nov. 3. 10:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha elégedett vagy az A5-tel, ne válts. Felesleges, elvégre az még egy nagyon korszerű telefon. Várnék vele 1-2 évet, amíg kijön 1 vagy 2 S. széria, és akkor váltanak valami újabbra használtan.


Egyébként az S6 nagyon király mobil, valójában csak jót tudok mondani róla. Ha spórolsz az aktivál, 2-3 napot simán bír. Ha állandóan használod, 1 nap.


Az üveg Gorilla Grass 4 elöl és hátul is. Nem karcolódik, persze ha földhöz vágnám, betörne.

2016. nov. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Még kiegészíteném az első válaszomat.

Az S6 leg sérülékenység pontjai a hátlapi kamera, mivel picit kitüremkedik.

Az ujjlenyomat olvasó home gomb, és az alumínium keret.


Én a helyedben nem cserélném le. Várnék, mit hoz a jövő. (Milyen telefonokat, árakat).

2016. nov. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*spórolsz az aksival
2016. nov. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerintem is lehet hogy várni kéne vele. Csak azért érdekelt a dolog mert van egy lehetőségem elcserélni minimalis pótlással de mégis sajnálom az A5-öst mert tényleg jó! Ejtettem már le párszor és semmi baja az ég világon. Nem tudom.. fontolgatom még. Köszönöm a válaszodat :)
2016. nov. 3. 22:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Az A5-nek alumínium a hátlapja? Az S6 biztos nem annyira strapabíró. Viszont prémiumabb, erősebb processzorral, komolyabb mobil. Ha nem kell sokat hozzáfizetned, akkor megéri a csere, egyébként nem. De ha potyogatni tervezed, akkor egy jó tok nélkülözhetetlen.
2016. nov. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
csak akkor válts ha gyorsabb teló kell vagy több tárhely, ha csak a szoftver és a masszivitás miatt váltanál akkor ne válts
2016. nov. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam a valtást mert ugye az s6 valamivel jobb mint az A5 meg ugye az arany színű s6 jobban bejön. De ha azt mondjátok hogy csak a paraméterei jobbak akkor nem cserélem le. Az A5 annyiban jobb azért hogy fém házas :)
2016. nov. 4. 17:16
 8/8 rubardo666 válasza:
Amelyik jobban bejön neked. Én személy szerint szerint az A5-öst ajánlanám
2016. nov. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!