Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Beleesett a telefonom a WC-be...

Beleesett a telefonom a WC-be és hiba üzenetet adott ki mit tehetek?

Figyelt kérdés
Ma este beleesett a telefonom a WC-be nagyon vizes lett és a következő hiba üzenetet adta ki egy sárga háromszög amiben van egy felkiáltójel :" a custom os can cause critical problems in phone and installed applications " ... Azután csak egy fehér képernyő és semmi más ... mit tehetek ? Az aksit kivettem ? Valaha fog menni ha kiszárad vagy befellegzett neki ? Samsung Galaxyt s4 készülékről van szó ... A tanácsokat köszönöm !

2016. nov. 6. 23:12
 1/8 anonim válasza:

Megkérdezném, hogy hogyan sikerült a mutatvány, de babonából mégse, hátha velem is megesik XD

Nem vagyok túl nagy szakértő, de vizesen bekapcsolni elég hülye ötlet volt. Amit tehetsz az annyi, hogy megvárod, míg kiszárad rendesen, és megpróbálod bekapcsolni. Ha elsőre nem megy, akkor szerviz. Bár ha elmondod a sztorit, biztos szeretni fognak. XD

Remélem sikerül helyrehozni, sok sikert hozzá! :)

2016. nov. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vizesen? Felénk nem annak hívják, sőt az rosszabb mint a víz. A csokiról már ne is beszéljünk.💩
2016. nov. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Szirty ***** válasza:

"Nem vagyok túl nagy szakértő, de vizesen bekapcsolni elég hülye ötlet volt."


Szerintem az emberek többsége bekapcsolt telefonnal megy xarni... Vagy te mindig kikapcsolod még az ajtóban, hátha beleesik? :))

2016. nov. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A farzsebembe volt a telefon és beleesett... ez a nagy sztori xD a hibaüzenettel mit kezdjek majd ha újra bejön ha esetleg beindulna ?
2016. nov. 7. 10:25
 5/8 anonim ***** válasza:

Károsodtak a NAND cellák (és még más is), tehát fizikálisan meghibásodott a telefon memóriája, ahol

a rendszert tárolja (tárolta).


Innentől az erős ima segít, aksi ki, aztán bele egy

zacskó (műanyag zacskó) rizsbe, hátha felszívta.


Utána jöhet esetleg egy ultrahangos tisztítás, hogy a

víz fémtartalmát lerezgesd róla, de nem sok esélyt jó-

solok neki.

2016. nov. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Rizs helyett inkabb azonnal hajszaritoval forrositsd fel a telot amennyire csak lehet. Addig amig elparolog teljesen a viz.

Ha varod hogy a rizs szivja ki akkor addig leoxidalidik benne ez az es nem fog tobbet elindulni.

2016. nov. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat kiszárítottam hajszaritoval és működik úgy mint rég
2016. nov. 7. 20:31
 8/8 anonim ***** válasza:

Hajszárítóval csak az a gond, hogy nem tökéletesen melegíti a telefont. Azért a telefon nem oxidálódik

egyik pillanatról a másikra :)

Viszont jó tanács, Kérdező, azért arra számíts, hogy

innentől bármikor megmakkanhat a telefon. Egyszer

már produkált érdekes dolgot...

2016. nov. 8. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!