Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont vennétek meg...

Melyik telefont vennétek meg inkább? Huawei P9 Lite vagy Xiaomi Redmi Note 4?

Figyelt kérdés
Tudom, a Xiaomi sokkal jobb (3GB RAM, 5.5", 64 GB ROM), de én most a szoftvert nézem, mert ma olvastam, h a kínai mobiloknál az nem vmi jó meg a P9 Litera ki fog jönni a 7.0

2016. nov. 7. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Nemtudom hol olvastad. Teljesen jó szoftveresen is a Xiaomi. Az meg hogy kijön esetleg az N a p9litera, nem jelent sokmindent. Ugyanúgy a Xiaominak is sokáig lesz szoftveres támogatottsága, még ha nem is kap új android főverziót, ami a MIUInál nem sokat számít mert tele van egy rakás extra funkcióval alapból.
2016. nov. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

A Huawei és a Xiaomi mindkettő kínai márka, és bizony nagyon jól vannak optimalizálva, aki nem azt mondja, az vagy hazudik, vagy még életében nem volt a kezében kínai mobil és alaptalanul lehurrogja, vagy pedig véletlenül kifogott egy hibás darabot, ami bármelyik márkájú telefonnál előfordulhat!

Jó, persze Androidos telefonoknál sokat számít a hardver, de a szoftver gyári optimalizáltsága is mérvadó a gyors és stabil működésben!

Nekem például Huawei-m van, és tökéletesen működik, és én eddig a Xiaomi-ról is csak jókat olvastam! Persze azért volt olyan kritika, hogy a Xiaomi-kon nincs B20, de ennek szükséglete felhasználófüggő!

2016. nov. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
4%
Huawei jo a Xiaomi nevetseges nevu.
2016. nov. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
figyumá tesó. ha zavar a szoftvere a xiaominak akkor felraksz rá xda-ról egy cyanogen mod-ot. a huawei meg egy túlárazott szutyok ;) ugyanolyan kínai mind a kettő, ugyanonnan veszik a kijelzőt, az akksit, a processzort, csak a huawei költ marketingre és így ők drágábban adják ugyanazt.
2016. nov. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
[link] árukeresőn ezt írják la, nem vmi biztató :/
2016. nov. 9. 14:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Érdekes nekem Mi5-m van abba sincs B20 mégis faszán netezek vidéken... nem tudnak mibe belekötni ugyhogy marad a b20 hiánya. Akkor vedd meg a rosszabbikat, ha zavar a B20 :)
2016. nov. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!