Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S4 akkumlátor...

Samsung Galaxy S4 akkumlátor hiba?

Figyelt kérdés

2014-ben vásárolt Galaxy S4 típusú telefonom manapság egyre több kis problémával küzd. A mostani probléma viszont elég komolyan befolyásolja a telefon használhatóságát. A telefonom olyan 50% alatti töltöttségnél bármelyik pillanatban kikapcsolhat. Ez azt jelenti, hogy gondol egyet és semmi jelzés nélkül kikapcsol a telefon, a kikapcsolás után semmire sem reagál. Visszakapcsolni csak akkor lehet,ha töltőre kerül, de akkor ugyanazon a töltöttségi szinten van. Kicsit zavaró, ugyanis ha nem vagyok otthon, alig tudom használni a telefont félve attól, hogy kikapcsol. Mert ha kikapcsolt utána semmi esélyem belapcsolni töltő nélkül?

Van erre valami megoldás? Vagy esetleg új akkumlátort kell hogy vegyek?

Nincs garancia a telefonon, szóval szervizbe csak az utolsó utáni pillanatban vinném.

Előre is köszönöm a segítséget!



2016. nov. 7. 21:13
 1/2 anonim ***** válasza:

3,5 éves készülékröl beszélünk.

Pontosan nemtudni hogy a te készüléked mikor került használatba, de nagy esély rá hogy nagyon minimum 2,5 éve, de inkább 3 éve.

Nos. Ha gyári akku van benne, akkor nincs mit vitatnunk tovább, li-ion, li-polymer akkuk átlag élettartama ilyen eszközökben, méretben körülbelül 2-2,5 év maximum .

2016. nov. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Újonnan vásárolt, tehát én bontottam ki.

így most lesz 2 éves.

Új akkumlátort érdemes venni? És ha igen honnan?

2016. nov. 8. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!