Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy kamerát a kisbabám...

Vettem egy kamerát a kisbabám mellé, amit az androidos telefonommal össze kell lőni. Ezt a V380-as aplikációval lehet, viszont a telefonomra nem tudom letölteni, mert az eszköz nem kompatibilis ezzel a verzióval. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2016. nov. 8. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha neten vásároltad és 14 napon belül vagy akkor visszaküldheted.

Ha boltban vetted, akkor esetleg vásárlási utalványra cserélik.

Vagy telefont cserélsz.

2016. nov. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ignis Subdialis ***** válasza:
54%
Úgy érted, hogy valamilyen állandóan elektromágneses jeleket sugárzó tárgyat helyezel el a baba mellé? Komoly? [link]
2016. nov. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazából az lett volna a kérdésem, hogy milyen más aplikációt tudtok ajánlani, amivel működésbe tudom hozni. Egyébként pedig nem órákat töltenék kint a postással, vagy megetetni a kutyát kint, míg a pici alszik kb. 2 méterrel arrébb a kamerától. Így árulták, hogy bébiőr, igazából bele sem gondoltam, hogy baja lehet tőle. Minden bébiőr kibocsát valamilyen sugárzást... De köszönöm az eddigi hozzászólásokat..
2016. nov. 8. 14:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a kamera ONVIF kompatibilis, akkor keress erre a szóra a Play-en. Ha nem az, akkor szinte biztos, hogy nincs másik app.
2016. nov. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Alex Fly ***** válasza:
Meg kell nézni, milyen követelménynek nem felel meg a mobil. Van rá esély, hogy egy szoftverfrissítés elég neki...
2016. nov. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!