Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rendszergazdát hol tudom...

Rendszergazdát hol tudom megtalálni a készüléken belül? Vagy hogyan tudom kideríteni még mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Androidos telefonom eddig wifivel hiba nélkül csatlakozott az internetre de napok óta azt írja offline se a crome se firefox nem képes menni rajta pedig azok az alkalmazások amiknek szükség van wifire a működéshez azok mennek. lehet letörölhettem valamit róla amit nem kellet volna?
2016. nov. 9. 12:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudtam, hogy az ilyen rendszergazdák mobiltelefon farmon élnek, de ha ő benne van, akkor szerintem sok helyen nem bújhatott el. Szedd szét, és rázd ki valami puhára, hogy ne üsse meg magát nagyon!
2016. nov. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Örülök hogy te ilyen nagyon okos vagy, és csak azért jársz fel, hogy szórakozz másokon, és remélem egy általad feltett kérdésre valaki majd hasonlóképp reagál ;)
2016. nov. 9. 13:31
 3/9 anonim ***** válasza:

Mobiltelefonon másképp működnek a dolgok, mint a PC-n. Itt nem kell rendszergazdai jogosultság, hogy megnézd mi a gond.

Ennyi leírás kevés ahhoz, hogy válaszolni tudjon az ember. Ha nagy a gond, akkor irány a szerviz, de addig ellenőrizni kell, hogy a routeren nincs tiltva a mobil (MAC cím alapján) - persze ha van rá lehetőséged, mobilon a wifi beállítások rendben vannak-e, elég közel vagy a routerhez.

Azt is kipróbálhatod, hogy kicsit pihenteted a telefont: megeshet, hogy túlmelegedett és az a baja. A másik, a kicsi akkufeszültség, akkor energia takarékosság miatt csinálja ezt, de ezt kizárnám, mivel napok óta ez nem állhat fenn (hosszabb távon).

A wifire mások (vagy más eszközök) tudnak-e csatlakozni? Ne azt nézd, hogy a routeren kábelen keresztül, van-e internet, hanem wifin keresztül, van-e.

Azért érdekelne, pontosan milyen telefonod van?

2016. nov. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséged:) Sony Xperia M, mobil adatok nincsenek letiltva, wifire igen még 2 lapi is csatlakotik velük nincsen baj, wifivel nincs gond telón se, csatlakozik facre, messengerre és más wifivel működő alkalmazással sincsen baj de a böngészőknél már igen, ezért nem értem
2016. nov. 9. 15:29
 5/9 A kérdező kommentje:
ja és azt írja ki hogy valami gond van a proxyszerverrel...
2016. nov. 9. 16:02
 6/9 anonim ***** válasza:

Böngészőknél nálam is rosszalkodik, ha Facebokon használom.

Amúgy látom, nem a wifivel van a baj, ahogyan írtad, hanem mással. Ezzel a proxyszerver hibával nem lehet mit kezdeni. Egyedül csak az a tippem, hogy túl sokan használják és ez lehet a gond.

Mobilos böngészőn mást behoz? Milyen böngészőt használsz? Chrome-t, Firefoxot, vagy valami mást?

2016. nov. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amúgy meg a telefon is közbejátszik, mert nézem, egy már 3 éves modell, úgyhogy csoda ha ezeket behozza.
2016. nov. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
igen nem mostani sajnos, de ezenkívül semmi baja, kár hogy ezek ilyen rövid életűnek bizonyulnak mert eléggé megszerettem, most kikapcsoltam kicsit kivettem belőle a dolgokat pihenjen aztán hátha, crome-ot használok aztán letöltöttem a firefoxot hátha de azzal sem megy sajnos
2016. nov. 9. 17:05
 9/9 A kérdező kommentje:
semmit még a google-t se, a face az megy rajta mert nem böngészőn nyitom meg, hanem ki van rakva képernyőre és ott, az megy rajta mert a wifivel nincs gond de más amihez kéne böngésző azt sajna nem:/
2016. nov. 9. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!