Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont érdemesebb...

Originalmedhawk kérdése:

Melyik telefont érdemesebb megvenni? Esetleg árban valami más?

Figyelt kérdés

ezt a 2 telefont néztem :

1: [link]


2: [link]


Az lenne a kérdés, hogy melyiket érné meg jobban megvenni ??

Legfőbb szempont a kamera lenne azon belül is a videó felvétel (minimum 720p 30fps)

És emiatt olyan telefont keresek ami nem kamu 1080p-t tud közbe meg a 720p-hez is pixeles (mint az előző telefonom egy Emagos Wink Blaze)

Egy Sony Ericcson Xperia play szintű kamera lenne a minimum (olyanom is volt :D)

Viszont E 2-t néztem bár lehet hogy van másfajta viszonylag jó videókamerával ellátott telefon is ezért kb 37k-ig ajánlhattok is :)



2016. nov. 9. 17:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%
Elég szar mindkettő.
2016. nov. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
ügyes vagy ....... még egy ilyen egyszerű kérdésre is szarul válaszolni nehéz, de neked ment ;)
2016. nov. 9. 19:44
 3/14 anonim ***** válasza:
47%

Vernee Thor

Ha pedig jól akarsz járni elfelejted a Médiát egy életre, és max akkor mész oda vissza ha nem számít pár plusz tízezer forint.

2016. nov. 10. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
A Vernee Thor sz.r hibas telefon, mint minden ilyen nevtelen kinai. Ne vedd meg. Aki megvette hibat jelez rola egy honap mulva. Amugy hiaba rinyalsz, meg vergodol tenyleg mind a ketto sz.r Kaki meg a fos kozul azt vedd amelyik jobban tetszik. Egyforman hulladek mind, tenyleg nehez valasztani.
2016. nov. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
59%

"még egy ilyen egyszerű kérdésre is szarul válaszolni nehéz, de neked ment"


Attól még a szar az szar marad.


- A 8GB belső tárhelyből ~2 használható programok telepítésére, amiből 1-et legalább a rendszer foglal el, a maradék édes kevés.

- Az 1GB memória meg megöli a teljes használhatóságot.

- Kamera minőséget meg ebben a kategóriában kár is nézni.


Akkor már inkább gyűjts még és vegyél egy sokkal jobb telefont.

2016. nov. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Ok hogy attol még szar.. viszont árban vele vannak jobbak is én jelenleg e 2 között gondolkozok (ezek képesek elfogadható képeket és videofelvételeket készíteni [állítólag]) :


1: [link]


2: [link]


Mivel ennyire utána tudtam nézni (teszteket) :D

De melyiket érné meg jobban ??

már e 2 közül.... a felső 2-t elengedtem :D

És a media markt-ot elfelejtettem már mert személyesen megnéztem a telefon árakat és tényleg +15k-t rápakolnak a telefon árára -.-

2016. nov. 10. 19:21
 7/14 anonim ***** válasza:
2016. nov. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Ez eléggé jónak tűnik utána néztem a kameráját szídják viszont a videófelvételei nem rosszak :D

Azt hozták fel a legtöbb tesztben hogy alap kamera felület kevés beállítás viszont egy Fókusz és egy rec gomb van rajta és hát kicsi a kamera videoinak a bitrateja viszont nagyon részletes dolgokat (vízesés stb) nem fogok vele videózni

Szóval egy Xperia play kameránál jobb :D

Köszi a segítséget :D

És azért egy telefon máris lenézni mert kínai gyártmány miközbe a HTC és a Huawei is kínai gyártány csak mert "márka" attol még nem biztos hogy jobb

Mivel ez egy új gyártó első telefonja amit mindenhol dícsérnek ezért szerintem nem kell sok idő és máris "márka" lehet

2016. nov. 10. 23:39
 9/14 meszike91 ***** válasza:
100%

A vernee minősége nagyon ingadozó. Sok a hibás darab, megbízhatatlan cég.


Nem tudnak hozni egy xiaomi, meizu vagy oneplus szintet. Szerintem valamelyik redmi 4-et vedd a xiaomitól. Ha nincs rá most pénzed, akkor gyűjts még. Szart inkább ne vegyél!

2016. nov. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Aha értem :D Azért mégis megpróbálkoznék a Vernee-vel mivel van bolt ahol helyileg is elérhető az eszköz és ha hibás / rossz lenne akkor természetesen a 2 év garancia amellett áll hogy javítsák / kicseréljék :)

Néztem a Xiaomi telefonokat is viszont azt csak rendelésre tudnám venni és ha annak valami baja lenne akkor 1 hét míg a cég kiküld egy futárt és még 1 hét míg beérkezik hozzájuk ... és azzal még nem kezdték el javítani a telefont (Emagos Tapasztalat :D )

2016. nov. 11. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!