Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone SE készüléken mik a...

IPhone SE készüléken mik a tapasztalatok át iOS 10.1.1 rendszerrel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Biztonsággal frissíthetem erre a telefonomat? Még a 9-es verzió van rajta.

#iPhone #Iphone SE #iOS 10.1.1
2016. nov. 11. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Van benne bug rendesen, de hát ez van, amúgy már a 9-ben elqurták a video-audio sztrimelést, szóval nem ujdonság. Diohéjban valamivel rosszabb mint az iOS 8.
2016. nov. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a valaszt. Ezek szerint rosszabb nem lesz mint a 9-es?
2016. nov. 12. 08:48
 3/5 anonim ***** válasza:

A 9-ben nem volt annyi bizbasz hülyeség az iMessageben. Szerintem jol elqurták. Viszont ujdonság a Home Kit (ha van mivel használd). Uj a Widget lap is, balra huzva a képernyőn. Habár ez is csak 2 percig volt nekem érdekes, utána nem használtam.

Nekem a 10-es ugy összeségében rosszabb mint a 9. Persze nem akarlak lebeszèlni...

2016. nov. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt. Az aksi teren mi a helyzet, nem szivja jobban?
2016. nov. 13. 12:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Az aksi rendben van.
2016. nov. 14. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!