Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont érdemesebb...

Melyik telefont érdemesebb megvenni, melyik jobb? Huawei P8 vagy Huawei P9 Lite? Jöhet egyéb javaslat is más márkára!

Figyelt kérdés
Néztem már összehasonlításokat és nagyjából egyforma tudásuk van. A P8 ugyan régebbi, de drágább.

2016. nov. 12. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Én biztos hogy P9 liteot venném, azért mert újabb.
2016. nov. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Még az jutott eszembe hogy Lenovot vegyek, ahhoz is jöhet tapasztalat, komment.
2016. nov. 19. 17:21
 3/5 anonim válasza:

a p9lite nyílván jobb mint a 8 lite, de a 8 lite meg olcsóbb is és annyi pénzt teljesen megér.

én most vettem p9 liteot, az előző telóm egy "olcsóbb" lenovo volt. a huawei szerintem jobb és szebb is

2016. dec. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És milyen a P9 Lite kamerája? Meg vagy vele elégedve? A sima P8 kamerája elvileg jobb, mint a P9 lité.
2016. dec. 16. 12:07
 5/5 anonim válasza:
szerintem nagyon jó képeket csinál. És összehasonlítottam a p8-al , ugyanannyi megapixel az előlapi és a hátlapi is, nem értem miért olyan drága a p8, nem ér annyit
2016. dec. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!