Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit történt hetett az androido...

Mit történt hetett az androidommal?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt még tökéletesen működött. Tegnap azt vettem észre, hogy mikor bekapcsoltam töltött egy csomó frissítést, majd utána jöttek rendellenességek.


Pl a clock widget 1 precet késik a jobb felső sarokban lévő rendszeridőhöz képest. A google play áruház nem tölti le az alkalmazásokat a facebook nem jön be, csak egy kék képernyő.


Persze a számomra fontos dlgok, mint hívás, ébresztés és a gmail app az tökéletesen működik.


Mi lehet a hiba? Újra kell telepítenem?



2016. nov. 12. 16:23
 1/2 anonim válasza:

SZERINTEM a frissítések miatt lassult be a telefonod.

Még most kapcsold ki az áruházban az autómatikus frissítéseket mert az appok mindden frissítéssel egyre többet foglalnak és SZERINTEM ezért belassult a telefonod és egy évezred mire bejön egy app. De lehet, hogy tök hülyeséget mondok, ez esetben bocs, hogy rabolom az időt, hogy ezt végigolvastad. Meg ezt. ezt is. Na jó hagylak. Na még egyet. Ok vége.

2016. nov. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
:) ok megnézem.
2016. nov. 12. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!