Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a vélemény a Xiaomi telefon...

Roadrunner97 kérdése:

Mi a vélemény a Xiaomi telefonokról?

Figyelt kérdés
Most tervezek venni egy redmi 4-et és már sok jót halottam erről a márkáról meg én is utánnanéztem ám mielőtt megvenném szeretnék tapasztalatokat hallani olyanoktól akiknek Xiaomi telefonja van.
2016. nov. 13. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Redmi Note 2-m volt. Meg voltam vele elégedve. Gyors volt, nem fagyott le egyszer sem... szóval nem volt vele gond. Annyi hogy ez még a műanyag hátlapos Redmik közé tartozott és kicsit nyekergett a hátlap benyomásra :D De ezt orvosoltam egy bőr hátlappal ebayről.

A fémházas xiaomik viszont nagyon egybe vannak, csak vigyázni kell mert kicsit könnyen karcolódik a ház.

Nem tudok róla negatívumot mondani ami durvább lenne. Számomra kellemes csalódás volt, mert kicsit féltem a "kínai csodáktól". De egyáltalán nem bántam meg hogy megvettem.

Nem tudom mennyire vagy jártas a romolgatásban, de az elején majd kénytelen leszel megkeresni a neked megfelelő rendszert, ha nem gyári rommal kerül hozzád a telefon.


A miui.hu és mobilarena oldalakon tudsz kicsit bővebben tájékozódni majd ezekről.

2016. nov. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem 1 éve Redmi Note 2 van, teljesen jó telefon, egyszer volt egy kis problémája (nem csatlakozott Wifire), újrarakás megoldotta (ha garisan veszed akkor meg ingyen megcsinálják, de ez nagyon ritka probléma), eddig összesen 4-szer fagyott csak le (kb 40K volt, ezt tegyük hozzá), tehát meleg szívvel tudom ajánlani a Xiaomi telókat.

Annyit hoznék fel nagatívumként, hogy még a legdrágább készülékek is eléggé gyenge képet csinálnak sötétben, de szerintem ez elnézhető. Meg tokot és fóliát mindenképp vegyél rá, mivel sajnos könnyen törnek (egy tok kb 700Ft).

2016. nov. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt kifelejtettem, hogy szoftveres támogatás az baromi sokáig van, és nem kezdenek el laggolni, mint például a Samuk nagy része.
2016. nov. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a low light képek elég gyengék az alsó-közép kategóriás Xiaomiknál is. Viszont ennyi pénzért ne egy DSLR minőséget várjon az ember. Természetes fénynél pedig teljesen korrekt minőségű, szép képeket lehet vele készíteni.
2016. nov. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!Ment a zöld kéz.
2016. nov. 13. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!