Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van valakinek Xiaomi telefonja...

Van valakinek Xiaomi telefonja? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Xiaomi Redmi 3X relatív olcsó és nagyon jó paraméterekkel rendelkezik, kíváncsi vagyok Meddig bírja egy ilyen kínai csoda.

2016. nov. 14. 11:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%
Vegyél egyet,és megtudod!
2016. nov. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%

Ez nem kínai "csoda", hanem Kína prémium kategóriás telefonja. Az ottani iphone-nak megfelelő, úgy nézd.

Ennek megfelelően minőségi alapanyagokból készül, és nagyon sokáig bírja. Azért olcsóbb lényegesen, mert a Xiaomi be akar törni Európába, és anyagáron vagy veszteséggel adja a telefonjait jelenleg.

Nekem 2.5 éve van MI3 telefonom, életem legjobb vásárlása volt 70 ezer forintnak megfelelő jüanért.

honrbuy.com <- ez egy nagyon jó volt például. Itthonról nem érdemes venni, mert a magyar kereskedők sokszor 30-40%-os profitokkal dolgoznak.


Arra kell egyedül figyelni, hogy a Xiaomi telók többsége nem tudja a B20-as LTE-t, így ha ez neked probléma, akkor válassz mást.

2016. nov. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!
2016. nov. 14. 12:26
 4/17 meszike91 ***** válasza:
100%
Jó minőségű telefon. Viszont a b20 hiánya vidéken nagy érvvágás. Ha vidéki vagy, akkor jobb ha b20-at tudó telefont veszel.
2016. nov. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 BM-Striker ***** válasza:
85%

Redmi 3s/Redmi 3s Prime és Redmi Note 3 Special Edition EU változatában(amit eustock-on árulnak) van B20.


Xiaomi egyébként nem prémium kategóriában utazik, de cserébe árukhoz képest nagyon jók a telefonjaik.

Redmi 3 és Redmi Note 2/3 széria az utóbbi évek talán legjobban sikerült középketeóriás készülékei, amik messze jobbak, mait ami áruk alapján elvárható lenne.


Amit viszit fontos megjegyezni:


-Xiaomi-k nem tökéletesek. Akármilyen jó az ár-érték arányuk, vedd figyelembe, hogy minőségük és a megbízhatóságuk nem feltétlenül olyan jó mint egy velük egyenértékű specifikációjú lényegesen drágább telefoné.

2016. nov. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Mi a baj a minőségével? és a megbízhatóságával?
2016. nov. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig nem volt semmi gond a minőségekkel. 2 db MI3 és 5 db Redmi Note 3 volt eddig a kezemben. Mindegyik kifogástalan volt.
2016. nov. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

a minőségével a gondok a leejtés illetve pára és eső állással van csak. sajnos az mi note 3 pár esés után már szineződik a kijelző oldala etc..

Ezek sajnos ilyenek, note 3 van a családban tokbanvolt 2 esés és már nem olyan mint új korában.

nekem közel 2.5 éves a meizu mx4 em ugyanez, műszakilag hibátlan, ellenben a kijelzőt cserélgetni már megtanultam :)

Amelyik ismerősön vett pl egy samut vagy egy iphonet logikusan 100e ft al többet dobott ki egy nem jobb telefonért, de ha leesik jobban tuléli. persze ha nem akkor megint egy vagyon megy rá de ilyenben sajnos jobbak.


Funkcionálisan nem igazán, ezt kell mérlegelni hogy dobálni akarod e a telefonod vagy se.

2016. nov. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ez utolsó ez akkora marhaság.

Ha valamivel akkor a minőséggel nem lehet panasz. Semmi karc (nincs rajta fólia) semmi ütés nincs, pedig nem kímélem, nap mint nap leesik (parkettára, csempére, mikor hogy) Annyi hogy a hangerő gombról kezd kopni a festék... Húhhaaaa belehalok?!

2016. nov. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 BM-Striker ***** válasza:

#6


Semmi komoly, de a 80-100k körüli vagy drágább telefonok anyaghasználata tipikusan jobb.

pl. SIM tálcához a Redmi 3-ban kis túézással alig merek hozzányúlni, mert olyan törékenynek néz ki. A műanyag gombok oldalt nem enyhén lötyögnek.


Egyszerűen ezek nem prémium termékek. Árérzékeny piacara lettek tervezve, ás az ár alacsonyan tartása érdekében kompromisszumokat kellett honozniuk, többek között minőségirányításban.

2016. nov. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!