Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Harmincezer forintért melyik...

Harmincezer forintért melyik a legjobb ár/érték arányú mobiltelefon?

Figyelt kérdés
11 éves fiamnak vennék egy új mobilt, és ennyit tudok rászánni. Tudom, hogy ez nem sok, de hát ez van:(

2016. nov. 15. 05:42
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

30-ért nincs normálisan használható okostelefon.

Csak szenvedne vele.

De egy 11 évesnek minek telefon?

Max egy gombos nokia való neki, hogy elehessen őt érni és kész.

Még javába szocializálodik, inkább vegyen neki egy társasjátékot, hogy játszon a barátaival, minthogy egész nap kockuljon egy telefon fölött.

2016. nov. 15. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

#1 Bizony!


De ha már muszáj, mindenesetre 30 ezrest ne vegyél mert lejáratod a gyereked a haverek előtt. Minimum egy iphone 5s-re áldozhatnál, kb 90 ezer.

2016. nov. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

30K-ért erős kompromisszumot kell kötni.

Magyarországon alig, vagy egyáltalán nem ismert márkájú telefonok -

[link]

Úgyhogy gari nem mindegyikhez van.

A másik - Hardverapró, de itt is óvatosan -

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Ennyit tudtam válogatni, de mint írtam, ezzel csak óvatosan (és az is elképzelhető, hogy márvegy héten belül, már nem él a hirdetés).

Viszomt ha + 5000 Ft-ot hozzá tudsz tenni, akkor van egy Asus - [link]

Utóbbinál van garancia és új telefon.

2016. nov. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha 7 ezer forintot még rá tudsz áldozni, akkot Vernee Thor.

Azalatt is lehet ugyan venni, de ott nincsen jó, csak kevésbé rossz. Nem nagyon ajánlanám azt a kategóriát, maximum egy használt WP erejéig.

2016. nov. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is inkább egy használt készüléket ajánlanék, mondjuk htc m7-est, de ez inkáb 30-40 között mozog mint 30 fele
2016. nov. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!