Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlotok?

Milyen telefont ajánlotok?

Figyelt kérdés

Egy ideje keresgélek magannak új telefont, de még nem jutottam dűlőre a dologgal.

Az lenne fontos, hogy jó képeket csináljon, és viszonylag jól bírja az akksija. Eddig szemezgettem a Vernee telefonokkal, mert jó ár/érték arányban vannak, de most kezdek elbizonytalanodni. Ti mit ajánlotok? 16/L


2016. nov. 16. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:

A Vernee még nagyon kezdő gyártó szóval nem annyira ajánlott.Van velük rengeteg probléma,leginkább minőségben.

Jelenleg a legjobb ár/értékű telefon a Nexus 5X,a kamerája az egyik legjobb,az aksi viszont átlagos de kapható hordozható Power Bank is.

Esetleg még a Xiaomi Note 3 Pro de a kamerája harmat gyenge,az üzemideje mondjuk az egyik legjobb.

2016. nov. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 BM-Striker ***** válasza:

Nekem jó tapasztalatom van Vernee-vel minőség terén.


Thor 1-3 napik bírja használattól függően. Képminőség jobb, mit a mi 40k-s telefontól elvárható.


Ha jó nagyon hosszú akkuidő kell, akkor Xiaomi Redmi 3s Prime-ot vegyél.

2016. nov. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem vagyok egy nagy márkarajongó, de akkor érdemes lemondani pl egy iphonerol vagy samsungról?

Mondjuk iphonet nem nagyon vennék, samsunggal meg rossz tapasztalataim vannak, és úgy látom mostmàr kezdenek felzárkózni hozzájuk a kisebb màrkák is.

2016. nov. 16. 22:04
 4/7 anonim válasza:

Én Lenovot ajánlok, ugyan is kb olyan mint egy IPhone csak olcsóbb.

És az h meddig bírja az aksija az nem a telefontól függ, hanem attól, hogy hogy kezeled. (Meg kell várni azt hogy lemerüljön és akkor kell feltölteni teljese, és miközben tölt nem ajánlott se kihuzigálni a töltőt, se bekapcsolni)

2016. nov. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#2.Elég csak a Vernee topikba benézni,én biztos nem vennék ezért nem is ajánlok.

#4.Köszönjük Emese!

Kérdésre:

Samsung-ból csak az S széria használható,aki fogott/használt már S7-t az tudja.

De nem mindenkinek van erre kerete(nekem se),a Xiaomi viszonylag jó telefonokat csinál,még a Meizu-ról is elmondható.Ezek már nem kezdő márkák és megbízhatók.

Jó lenne tudni hogy mennyi a keret mert olyan 80K-ért már kapsz Nexus 5X-t vagy Xiaomi Redmi Note 3 Pro-t(ezt még olcsóbban is kapsz)amik már valóban a jól használható kategória.

2016. nov. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi #5!

Max 100-120 ezret szánnék rá, de persze minél olcsóbban szeretnék kijönni belőle.

2016. nov. 20. 00:19
 7/7 BM-Striker ***** válasza:

#6


Honor 8-at vegyél, 100-120k körül.

2016. nov. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!