Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék egy telefont de nem...

Szeretnék egy telefont de nem engedik, valami ötlet?

Figyelt kérdés
Már nagyon szeretnek egy normálisabb telefont, mert ami most van használt is, meg régi is, de a szüleim nem engednek más telefont. Mindig azt mondják, hogy jó az nekem. Értem én, hogy egy telefont nem egy hónapig kell használni, de ez már eléggé használt ahhoz, hogy le kelljen cserélni, mert tényleg nagyon lassú, szóval légyszíves valaki elmondaná, hogy hogyan beszéljem rá a szüleimet erre ? (Bocsánat ha valamit értelmetlenül írtam, de sietnem kell)

2016. nov. 17. 16:48
1 2
 1/13 anonim válasza:
Én a helyedben egy újabbat, de használtat kérnék, nekem egy ismerősőm 30 euróért (9000ft) vett egy komolyabb telót, az meg gondolom megfizethető
2016. nov. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát ha nem engedik akkor nem tudsz mit tenni. Amúgy hány éves vagy?
2016. nov. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok
2016. nov. 17. 16:58
 4/13 anonim ***** válasza:
Mégis mennyire régi a telefonod? Hány éve van meg neked?
2016. nov. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
lassan 3 éve
2016. nov. 17. 17:01
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem kapsz esetleg ösztöndíjat a suliban? Én is 15 vagyok, és kapok minden hónapban jegyeimtől függően 10 000-35 000 forintot. Vagy nincs esetleg zsebpénzed?
2016. nov. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

De van csak, eléggé kevés ugyan is én nem kapok minden nap:P

A segítségért se szoktam mindig kapni

2016. nov. 17. 17:14
 8/13 anonim ***** válasza:

Tény, hogy a mai gyerekek abban nőnek fel, hogy okostelefon nélkül nincs élet.

Az is tény, hogy ezek a telefonok 1-2 év alatt elévülnek, lelassulnak a sok frissítés miatt, pontosan azért, hogy folyton újat, jobbat, drágábbat kelljen venni.

Az is tény, hogy a gyerekek szeretik azt hinni, hogy a pénz a fán terem, és a szülőknek abszolút nem jelent gondot csak úgy kiadni 70-80ezer forintot egy új telefonra, plusz az előfizetésre. És ez még az olcsóbb kategória.

Lassan már elvárás a gyerekek részéről a szüleik felé, hogy megkapják az új, menő holmikat, csak azért, nehogy véletlenül 5 percig ne tudjanak fellépni a facebookra vagy képet feltölteni az instára, esetleg jutubot nézni.

Ahelyett, hogy a szüleidet próbálod lehúzkodni, inkább gondolkodj el kicsit. Van telefonod? Van. Működik? Igen. Van saját pénzed, hogy újat vegyél? Nincs. Van anyádéknak felesleges egyhavi fizetésük? Nincs.

Más a két kezét összetenné, ha csak fele annyit kapna a szüleitől, mint te.

Ámde, nemsokára jönnek az ünnepek, biztosan csurran-cseppen majd valami a rokonoktól, szépen félreteszed, aztán amint betöltöd a 16-ot, elmehetsz diákmunkázni a suli mellett, és utána megvehetsz magadnak akármit.

2016. nov. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Értem, de nekem nem azért kell a telefon, mert marhára unatkozni szoktam és játszani fogok vele... Ha nem azért, mert lehet, hogy mást a szülei cipeli ide-oda kocsival, de engem nem. Sőt! Csoda ha láthatom őket, emiatt is kéne egy normálisabb telefon, amin feltudnám őket hívni, akár még egy nyomkodós telefon és jól jönne, csak, hogy beszélhessek velük
2016. nov. 17. 18:08
 10/13 A kérdező kommentje:
Vagy ha valami baj van, mert a mostani telefonom, annyira szar, hogy még hívni se lehet vele rendesen
2016. nov. 17. 18:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!