Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ujrinditottam a telefonomat...

Ujrinditottam a telefonomat és mikor bekapcsolt nem magyar hanem szerb ciril nyelven kapcsolt be és kiirta hogy szolgáltatás letiltva miért?

Figyelt kérdés

tehát miután bekapcsolt ciril szerb nyelvre állt át de előtte kb 2honappal elvittem kikodoltatni mivel mts-t fogadott csak el nekem pedig telenor van kikodolás után működött ma ujrainditottam és mintha vissza kodolta volna magát ez miért van?????


Valaki segitsen!!!



2016. nov. 18. 19:19
 1/6 bp1985 ***** válasza:
Gondolom sufni gsm boltba függetlenítetted, és nem hivatalosan az eredeti szolgáltatónál. Ne csodálkozz.
2016. nov. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Infinitiben mert szerbiaban nincs gsm bolt
2016. nov. 19. 19:47
 3/6 A kérdező kommentje:
Eredeti szolgaltatonal mondtak hogy vigyem az infinitibe mert ok nem foglalkoznak ilyenekkel
2016. nov. 19. 19:48
 4/6 anonim ***** válasza:

A szoftverjét buherálták meg, jött egy frissítés és visszaállt alapra.

Normálisan a network unlock kódot kell beírni, nem a szoftveren változtatni. A network kódot a szolgáltató tudja aki lekódolta, ahol vetted.

2016. nov. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

En csereltem ki az alaplapjat.

De mukodik csak miota vissza kodolodott

Azota egy este alatt 100%rol lemerul

0%ra es kikapcsol.

Ez azert lehet mert tonkrement a kodolas???

2016. nov. 30. 08:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy köze lenne.
2016. dec. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!