Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb telefon? Lenovo...

Melyik a jobb telefon? Lenovo Vibe K5 vagy Sony Xperia M5?

Figyelt kérdés
Elsősorban ez a 2 érdekelne, de ha tudtok mondani hasonlót, de jobbat, azt is meghallgatom azért. :)

2016. nov. 18. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
2016. nov. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én Sony-párti vagyok!szerintem sokkal jobb telefon...nekem volt már mindkettő,tehát tapasztalatból mondom.Érdemes lenne elmenned egy szaküzletbe és mindkettőt kipróbálni ha van rá lehetőséged,ugyanis te fogod használni,te tudod mire kell és melyik tetszik jobban.
2016. nov. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én kínapárti vagyok. Vernee Xiaomi (bár ők is elszaladtak már az árakkal) ezek jók, verik az egy árba eső telefonokat + szoftveresen jól támogatottak. Mert ahogy néztem sonynál: z5, sd 81, ez kapásból kompromisszum, 3gb ram? 70 000-ért kaptam négyet... Full hd kijelző az ok mert nekem is full hd (70 000). Kamera azt el kell ismernem, jó. Type C port? Ujjlenyomatolvasó? Nem reklámozni jöttem de érdemes körülnézni. [link]


UI: és igen havonta frissítik.

2016. nov. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*sd 810
2016. nov. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!