Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnék bármit is...

Hogyan tudnék bármit is rátölteni?

Figyelt kérdés
Iphone 4s készülékem van.Ennél a típusnál felmerül az a típushiba (szókincs 5*) hogy a wifi egy idő után beszürkül,és használhatatlanná válik.Nos ez sajnos nálam is megtörtént,teljesen feladtam hogy megjavítsam valahogy,mert szakember is megmondta hogy nem lehet.Ballagásomig nem kapok új telefont,ami ezek után tuti hogy nem Iphone lesz.Mindenesetre,most szeretnék rátölteni zenét,vagy egyéb alkalmazást kizárásos alapon gépről.Aki tudja ehhez mi szükséges,vagy honnan hogyan megy ez,kérlek írja meg.Válaszokat előre is köszönöm.:)

2016. nov. 19. 07:21
 1/9 anonim válasza:
Nekem ugyan nem iphone-om van, de annyit tudok, hogy IOS-re itunes segítségével lehet. A fontosabb infók meg fent vannak a neten :) . [link] Remélem segíthettem.
2016. nov. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Még annyit hozzá tennék, hogy ha jól tudom ezzel csak zenét lehet.
2016. nov. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi,megnézem!:)
2016. nov. 19. 08:08
 4/9 A kérdező kommentje:
Ennyit én is tudtam,de az én gépemen nem ment jól az iTunes,ezért letöröltem,úgyhogy sajnos nem tudtál sokat segíteni,de azért köszünöm:)
2016. nov. 19. 08:20
 5/9 anonim ***** válasza:

"Ennél a típusnál felmerül az a típushiba (szókincs 5*) hogy a wifi egy idő után beszürkül,és használhatatlanná válik."


Ilyen nincs.

2016. nov. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ájfonod van, amin egy idő után beszürkül a wifi. oké, eddig még tán el is hinném.

no de, hogy ájfónt haszálsz és az iTunest még sosem próbáltad, ez valahogy sántít. azzal ugyanis bármit rakhatsz a telefonodra, zenét, videót, doksit, könyvet, app-ot stb.

2016. nov. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem értitek hogy HASZNÁLTAM MÁR ITUNEST,DE NEM BÍRTA A GÉPEM!! Ezért szeretnék egy másik lehetőséget keresni,és komolyan azt gondolod,hogy én ilyeneket kiírogatok,anélkül hogy ne lenne iphoneom?!! Mégis mire lenne nekem az jó??!!!!! Úristen.Köszönöm a marha """"értelmes""""" válaszokat!Mindenhol csak kötekedőkbe lehet botlani.Ja,és előző:IGENIS VAN,AKKOR NEM ÍRTAM VOLNA KI
2016. nov. 26. 06:24
 8/9 anonim ***** válasza:
bocsi, de az iTuneson mit nem bír egy pc?
2016. nov. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem futtatta rendesen,a telefont sem ismerte fel mindig.
2016. dec. 1. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!