Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meglévő előfizetés mellé új...

Kzsófia kérdése:

Meglévő előfizetés mellé új telefon?

Figyelt kérdés
Előfizetésre szeretnék venni egy új telefont. De ahogy láttam a T mobile oldalán csak úgy lehet ha mellé valamilyen csomagot választok.. Arany kártyás is vagyok, bár ezt sem tudom nagyon hogy mit jelent.. Csak azt szeretném tudni, hogy simán csak a telefont törleszteni nem lehet?

2016. nov. 21. 16:31
 1/1 Ignis Subdialis ***** válasza:

Elvileg lehet előfizetés mellé új telefont venni részletfizetésre, úgy tudom nemrég még voltak egyedi ajánlatok azoknak, akik meg akarták tartani az előfizetésüket, de ezért fel kell hívni az ügyfélszolgálatot, mert a honlapra nem teszik ki.

Amúgy ha nem fontos a részletfizetés, bármikor örömmel eladnak Neked teljes áron készüléket. :) Akár dominoval, akár csak úgy előfizetés nélkül.

Ha meg fontos a részletfizetés, de nem fontos a t-mobile, akkor áruházaknak (hipermarket, műszaki nagyáruház stb.) szokott lenni kamatmentes részletfizetési akciójuk.

2016. nov. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!