Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG 1 év gyártói garanciával,...

LG 1 év gyártói garanciával, androiddal vagy Lumia 2 év gyártóival? Samsung, Sony felejtős. Árban ugyanolyanok.

Figyelt kérdés
2016. nov. 22. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Helló,


Én a Lumiát mondanám, de mindenképp nézd meg, hogy vannak-e rá azok az appok, amik neked kellenek. Windowsos telefonokra kevesebb app van, mint androidosokra.

2016. nov. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sikerült azt a dolgot kiválasztanod, amelyik a mobil használhatóságát a legkevésbé befolyásolja, egész pontosan milyen mobilokról van szó?
2016. nov. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Azért nem utolsó szempont. Ha elromlik egy éven túl akkor nézhetek. 2 év biztosabb. Egyébként több típus van.

Lg k10, g3 beat, esetleg L Bello, Lumia 640 xl vagy a sima 640

2016. nov. 22. 16:22
 4/7 bp1985 ***** válasza:
Windows halott, Android nem.
2016. nov. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Bár nem értem, ha egyszer "halott" rendszer, akkor minek fejlesztették rá a win10-et? Miért van még mindig a boltokban? Miért adják drágán némelyik bolt, ha tudják hogy nem veszik? Pl. médiában 2x annyiba kerül mint amúgy.
2016. nov. 23. 13:56
 6/7 anonim ***** válasza:

Helló,


A win-telefonok részesedése elég kicsi a piacon, és az androidhoz meg ios-hez képest sokkal kevesebb app van rá. Ezért fontos utánanézni vásárlás előtt, hogy amik neked kellenek, azok vannak-e rá.


Egyébként könnyen és egyszerűen használható telefonok, nem akadoznak és nem szoktak lefagyni sem. Az akksijuk is jól szokta bírni.


Ha most veszel egy windowsos telefont, az 2-3 év múlva is jól fog működni, az androidosok közül ezt inkább csak a felső kategóriások tudják.

2016. nov. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Most se használok valami sok appot, csak alap dolgokat. Face-n nem lógok, netezni szoktam, nagy néha navigálni, bár most igo-t használok, tud házszámot, és ingyenes volt igo "szülinApp", here nem igazán tud házszámot. Pdf olvasót láttam van rá, videolejátszó biztos van, zenét is lehet hallgatni rajta, online rádió xiialive-hez hasonló azt hiszem a tunein az van wp-ra is, más nem nagyon.

Bár ha eszembe jut valami akkor annyi hogy rákeresek, és találok rá alkalmazást a store-ban többet is, wp store-ban nem biztos hogy találok, engem is csak az zavar. Egyetlen ok ami miatt tartok tőle.

2016. nov. 23. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!