Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit lehet tenni ha nem akarják...

Péter Urbánszki kérdése:

Mit lehet tenni ha nem akarják megjavítani a készüléket?

Figyelt kérdés
Mobilkereskedes.hu-n két év garanciával vettem egy s7 edge telefont és most pár hónapra rá a gyors töltés funkció nem működik rajta. A kereskedés be küldte a gyári szervizbe a telefont (oktogon szervíz).október 3.-án vitte el a készüléket a futár. Már jó pár emailezés után volt amikor elmondták hol van a telefon és így találtam meg az oktogon szervizt ahol azt mondták kijelzőt kell cserélni mivel nem magyarországra szánt termék nem cserélhetik ki a telefont az alkatrész meg ideiglenesen nem elérhető. Ilyen létezik egy ekkora cégnél?? Nem tudom mi tevő legyek már két hónapja ott a telefon és magyarán semmi változás .

2016. nov. 22. 14:27
 1/1 anonim ***** válasza:
SAAAAAAAAAAAAAAAAAAAMSUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUNG
2016. nov. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!