Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Férjem számára szeretnék...

Férjem számára szeretnék telefont vásárolni, de még a sima és okostelefon közötti különbséget sem tudom, így nehéz. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
A v betűvel kezdődő telefontársaság webshopjában szeretnék vásárolni feltöltőkártyás készüléket. A telefonáláson kívül csak előhívható minőségű fényképek készítése lenne a készüléktől az elvárás, illetve hogy bárhol, bármikor tudja használni az Internetet. 70.000 Ft-ot tudok maximum rászánni. Ez még nem okostelefon ugye? melyik készüléket ajánlanátok a webshop kínálatából? Köszönöm, ha kisegítetek egy abszolút telefon-analfabétát:)
2016. nov. 27. 14:49
 1/10 HelpMan2 ***** válasza:
Esetleg egy Sony Xperia m4 aqua.Az meg valamennyire strabiro is, es a leirt felteteleknek abszolut megfelel.Vagy valami kinai.
2016. nov. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Helló,


A régi típusú, nyomógombos telefonok a "nem okos" telefonok, a többi okostelefon. Árban van átfedés köztük, tehát vannak drága nem okos telefonok és (aránylag) olcsó okostelefonok is. Az "okos" itt főleg azt jelenti, hogy lehet vele internetezni a nagy kijelző miatt.


A fentebb ajánlott készüléket (Sony Xperia M4 Aqua) én nem látom a Vodafone kínálatában, helyette nézd meg a Sony Xperia E5-öt.


Szerintem jó még a Microsoft Lumia 650-es is. A Sony "androidos", a Lumia "windowsos" telefon -- ha a férjed esetleg egyiket jobban kedveli a másiknál, az segíthet a döntésben.


Mindenképpen érdemes valamilyen tokot nézni a telefonra, ezt bármelyik mobilosboltban megteheted, nem kell a szolgáltatónál. Miután megvan a telefon, rá is tudjátok próbálni, hogy passzoljon. Igaz, hogy strapabíró a kijelzőjük, de folyamatos használat mellett azért meg tudnak karcolódni (zsebben, táskában hordás, mellé kerülnek a kulcsok, az apró stb.)

2016. nov. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%

v mint modafon?

figyu, vegyél egy iphonet oszt annyi, akkor lehetetlen hibádzni.

2016. nov. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#3:


Most nem azért, de el is olvasod, hogy mire válaszolsz? A megadott feltételekbe nem fér bele az iPhone.

2016. nov. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha van már telefonszáma akkor annál a szolgáltatónál erdemes venni ahol a jelenlegi van. En most a Lenovo p1met néztem eleg jó.
2016. nov. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#4 most volt az emagon blekkfrájdéjra iPhone 5S 16Gb-os 69900Ft-ért, az belefért volna. Igaz hogy kevés volt belőle.....na mindegy a lényeg az hogy kb annyiért már van jó teló. Ha nem az emagon akkor máshol.
2016. nov. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha tudsz innen rendelni , én javaslom ezt . EU raktár , áfa és vám mentes, 5 nap alatt itt van. Nagyon jó telefon.

[link]

2016. nov. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hehehe ukitel :-D
2016. nov. 29. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hehehe?? Ha nem tudod miről van szó akkor maradj csendbe. Gondolom ájfon vagy szamsungos vagy.
2016. nov. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem tartsuk szem előtt azt is, hogy kinek kell a telefon. Az eredeti kérdés alapján szerintem fontos, hogy legyen elérhető technikai támogatás és szervizháttér is, úgyhogy a szolgáltatónál vásárlás tűnik a legjobb megoldásnak.


Még ha szidjuk is a szolgáltatók ügyintézési szokásait, még mindig jobb, ha be lehet vinni valahová a cuccot, ha gondprobléma van vele.

2016. nov. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!