Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont vegyem meg?

Melyik telefont vegyem meg?

Figyelt kérdés
Valamelyik csúcskategóriás telefont szeretném megvenni de nem tudok dönteni...maximum 170 ezerért! ötletek?

2016. dec. 1. 23:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Még egy picit várnék, mi lesz a Galaxy S, vagy esetleg Note széria következő tagja, és arra csapnék le. Ha most azonnal kell, akkor a két legjobb jelenleg a Galaxy S7/S7 Edge, és az iPhone 7.


Én az S7 Edget választanám, de valójában mindkettő hasonlóan jó. Valamiben az egyik jobb picivel, valamiben a másik. Szóval rajtad ál.

2016. dec. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%
Ha ennyit költesz egy telefonra azzal rengeteg pénzt csak úgy kidobsz az ablakon.
2016. dec. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Össze spóroltam okosan, és a mostani telefonomat már cserélni kell mert régi és nem tudok rajta semmit csinálni. :) lehet megvárom a következő szériát
2016. dec. 1. 23:34
 4/11 A kérdező kommentje:
lehet veszek egy oneplus3-at
2016. dec. 1. 23:36
 5/11 anonim ***** válasza:

Az Oneplus 3 jó telefon, de hiába mutat papíron jobban, mint mondjuk az S7, nem jobb nála. Ha az S7 10/10, akkor a Oneplus kb 10/7 vagy 8.

Se a kamerája nem jobb, se nem gyorsabb, nem szebb a kijelzője stb, stb. Szóval jó, na meg az ára is jó a képességeihez képest, de a legjobbaktól azért picivel lemarad.

2016. dec. 2. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A OnePlus3 és a Samsung Galaxy S7 nem egy kategória.

A OP3 az olcsóságával száll ringbe, a Samsung Galaxy S sorozata, viszont másról híres. Utóbbihoz legolcsóbban (ami nem sufhiGSM) itt lehet hozzájutni: [link]

Számtalan helyen összehasonlították a készülékeket:

[link]

Azért van segítség - [link] oldalon (Euróban) meg tudod adni a maximum keretet és a mobil telefon specifikáiót is, viszont ez csak irányadóként szolgál, mert ezek külföldi webshopok ajánlatai, nem a magyar boltoké.

2016. dec. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jó lesz a OnePlus3. Ha jobbnál is jobb kell akkor jöhet az S7Edge
2016. dec. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
b-tel nél néztem ki a telefont egyébként, jókat olvastam róla
2016. dec. 2. 23:19
 9/11 A kérdező kommentje:
Megrendeltem a Galaxy S7-et feketében, szerdára megjön :D
2016. dec. 5. 16:34
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Használd egészséggel, ha gondolod küldhetsz privátban tapasztalatokat :)
2016. dec. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!