Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 7 vagy Samsung Galaxy...

Iphone 7 vagy Samsung Galaxy S7 edge?

Figyelt kérdés
A rendszert ne vegyük figyelembe. Nézzük csak az üzemidőt,kamerát,kijelzőt,időtállóságot (2 év),stb?
2016. dec. 2. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
38%

Üzemidő: Samsung

Kamera: Samsung

Kijelző: Samsung

Időtállóság: iPhone kb 5 év, Samsung kb 4, max 5 év.


Ha a rendszert nem veszed vigyelembe, akkor egyértelműen a Samsung. Hardverilag a földbe döngöli az iPhonet.


Csakhogy az iPhone saját magának fejleszti a rendszert a saját készülékeire, a Samsung Androidot használ, amit rengeteg telefonra fejlesztenek, majdnem minden gyártó azt használja. Szóval az iPhone 7 annyira jól van optimalizálva, olyan jól együttműködik a hardver a szoftverral, hogy behozza a hardver-béli hátrányát.


Ezért úgy mindent összevetve a két készülék hasonlóan nagyon jó szinte bármiben. De a kérdésedben épp ráéreztél 3 olyan pontra, amiben a Samsung ütőképesebb az iPhonenál.



Én a Samsungot venném magamnak ha tehetném, te meg azt vedd, amelyik jobban tetszik. Szerintem egyikben sem fogsz csalódni.


Üdv. Egy Samsungos.

2016. dec. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mivel a legtöbb dolgot az első leírta, én csak az alapján választanám az s7 edget mert nagyobb, ha nincs pénzed i7+ra egyértelműen Samsung


Amit pedig "átlag user" ként hozok fel, az az, hogy nagyobb a felbontás/szebb is a super amoled, mint a nem fullhd felbontású i7


iPhoneos

2016. dec. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért illene megnézni pár iphone 7 vs galaxy s7 edge sebességtesztet:))
2016. dec. 3. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kb ugyanolyan gyors a kettő. Valamiben jobb az iPhone, de valamiben az S7 a gyorsabb :)
2016. dec. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyértelműen S7Edge!


És csak finoman előttem lévők, mikor az Iphone 7 látványosan gyorsabb mint az S7Edge. (És nem csak a komolyabb appoknál, hanem a kis feladatoknál is)


Mindenesetre így is jóval jobb az S7Edge

2016. dec. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért "jobb"?:)


Jóval több a fagyás meg a vírus?:)


Áh, nem, arra gondoltok, hogy jóval egyszerűbb warezolni.. csak egyikőtök sem meri leírni, sőt, ilyenkor mindig jön az, hogy "minden programomat megvettem, amit meg nem, az ingyenes"..

2016. dec. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérlek ne a 20ezres nagymárkák mobiljaival hasonlíts össze a legjobb okostelefont a piacon ;)
2016. dec. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!