Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 7, valaki járt így?

Iphone 7, valaki járt így?

Figyelt kérdés
Vettem egy iphone 7est. Telepítettem fel alkalmazásokat. Ha hosszan nyomom az alkalmazást nemtudom kitörölni . Nem jelenik meg az X. Pelda: letoltok egy alkalmazast peldaul facebook. Hosszan nyomom azt irja ki : facebook megosztása. Hol osztanám meg és minek. Én törölni akarom. Valaki magyarázza el mit kell beállîtani mert nagyon idegesítő. . Ja ezáltal egymásba sem tudom huzni öket egy mappába. Mindenre azt irja csak ki h megossza.

#törlés #iPhone #iphone7es
2016. dec. 2. 22:47
 1/9 anonim ***** válasza:

el kell találni a jó erősséget, amivel nyomod. igaz nekem 6s van, de bele telt egy kis időbe míg megszoktam. ha nagyon erősen nyomom, akkor ugye az app gyorsindító lehetőségeit mutatja, ha túl gyengén, akkor megnyitja az appot.....no valahol a 2 között van az, amikor megjelenik a kis x az alkalmazás sarkában.

ha nagyon idegesít, akkor a beállítások-kisegítő lehetőségeknél ki lehet kapcsolni a 3D Touch-ot vagy állítani az érzékenységén

2016. dec. 3. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Amiről te beszélsz, hogy kiadja hogy megosztása stb az a 3D touch funkció,(próbáld ki pl a kameránál,hogy hosszan jó erősen rányomsz,és fel fogja kínálni hogy selfie,videó stb..jó kis funkció:)) viszont ha törölni szeretnél valamit ,akkor ne erősen nyomj rá a képernyőre,hanem épphogy nyomd meg és jó hosszan,és akkor meg fognak jelenni a kis x-ek:) én igy ugyaneppen a cipőben jártam kb 3 ehte mikor megvettem az új telóm,és én már majdnem vissza vittem h hibás a készülék..:D
2016. dec. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

2.vagyok, tehát összegezve:

Erősen az ikonra nyomsz: 3D toch

Gyengén,hosszan rajta tartod az újad: törlés,áthelyezés

2016. dec. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Negyed óráig nyomkodtam mire sikerült. Ez így elég gáz😒Semmi értelme a másik funkciónak.
2016. dec. 3. 13:30
 5/9 A kérdező kommentje:
Kikapcsoltam a 3D touch-ot, TÖKÉLETES!!!köszönöm:))
2016. dec. 3. 13:31
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem muszály kikapcsolod a force touch funkciót, lehet állítani hogy milyen erősen kelljen nyomni a 3D akármizéhez. Persze ha egyáltalán nincs rá szükséged akkor nem gond.
2016. dec. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jesszus mekkora baromság ez a funkció is.
2016. dec. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
miért marhaság? egy tök kényelmes funkció
2016. dec. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nem hasznos számodra akkor kapcsold ki, egyszerű. :)
2016. dec. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!