Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért lép ki az alkalmazásokbó...

Miért lép ki az alkalmazásokból az Iphone 4-em?

Figyelt kérdés

Ha a 3-ik oldalt yitom meg böngészőbe, már sok neki és kilép. Játékokból már szinte azonnal. lefagyogat és teljesen le van lassulva.

Létezik hogy vírusos lenne?

ui: új szoftvert nem lehet már letölteni rá, a régi 7.1.2-es frissül csak.



2016. dec. 4. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
mert egy régi szar, nekem is ezt csinálta
2016. dec. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne vedd a lelkedre, de igaz amit írnak. Jó telefon volt a maga idejében, de már elment felette az idő. Már a kisunokám ( leány) is lecserélte..De telefonnak még mindíg szuper.
2016. dec. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Akkor lép ki egy alkalmazásból, ha az összeomlik. Böngészőnél tipikusan ilyen ok, ha memóriahiány alakul ki - nem mindegy, milyen oldalakat nézegetsz, komplexebb, memóriával pazarlóan bánó honlapok esetén sajnos simán ki tud futni a memóriából a Safari, hiába zárogatja be a háttérben a többi fület.

Játékoknál ugyanakkor más is lehet az ok. Ha a fejlesztők mind a mai napig adnak ki frissítést a játékhoz úgy, hogy az iOS7-en is elérhető legyen, akkor simán lehet, hogy olyan iOS funkciót használnak ki, amely csak későbbi rendszerekben jelent meg. Normális esetben ezeket kiszúrják tesztelés során, csak sajnos iOS10-től kezdve már nem ad módot az Apple, hogy iOS7-re ellenőrzésre kerüljenek az appok, így a fejlesztők kénytelenek tesztelés nélkül kinyomni a frissítéseket, amiből semmi jó nem származik...

Sajnos iPhone 4 felett elszaladt az idő, már több, mint 6 éves.

2016. dec. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Nekem iphone 6s van

gyors meg minden jó rajta meg happy de az a baj nála is hogy néha tehát nagyon ritkán lefagy ez abból adódik hogy túl van terhelve

én elvittem a telefont szervízbe és azóta tökéletesen működik

jobb ha szakértőtől kérdezed meg és ő rá tud tenni frissitést nálam be vált csak a 6s-nél....

2017. jan. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!