Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem forgatja el a...

No Name 80 kérdése:

Miért nem forgatja el a Samsung Galaxy S6 Edge plus telefonom a kijelzőt? (többi lent)

Figyelt kérdés
Vettem ez az új telefont, de akárhogy forgatom, a kijelző nem forog. Olyan opciót már nem is találok se a beállításokban se máshol, hogy kijelző automatikus forgatása. A fényképezőben működik, de semmi más alkalmazásban nem. Se a galériában, se a beállításokban, se a youtube-on se a böngészőben. Sehol. Valaki tudja a probléma okát?

2016. dec. 11. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
ha lehúzod a felső menüsávot, akkor ott sincs ilyen beállítás?
2016. dec. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nincsen. Ott nézem először
2016. dec. 11. 16:11
 3/6 anonim ***** válasza:

lehet valaki vicces volt és eltüntette


húzd le teljesen,és akor megjelenik a szerkesztés gomb, és hozzá tudod adni a menüsorhoz

2016. dec. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Húzd le a felső menü sávot, és klikkelj rá a kék "Álló" szóra, ami felett egy kék keret van (a telefont szimbolizálja) egy kis lakattal a jobb alsó sarokban. Ha nem találod, akkor a már lehúzott felső menüsávon húzd le mégegyszer az ujjad, és megjelennek további ikonok. Ott keresd.
2016. dec. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#2 köszi szépen, működik :)
2016. dec. 11. 17:11
 6/6 A kérdező kommentje:
bocsánat #3. a 2-est én is próbáltam
2016. dec. 11. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!