Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a gond az LG G5-tel?

Mi a gond az LG G5-tel?

Figyelt kérdés

Itthon mindenki szidja ezt a telefont, most a legtöbb bolt ki is söpri a készletét, és bőven áron alul hozzá lehet jutni.

Külföldi fórumokon/webáruházakban/tesztvideók alatt mindenki agyon dícséri a telót, a magyarok meg nem győzik szidni. Azt tudom, hogy a kijelző hajlamos a beégésre, de az összes többi vádat (pl sz*r kamera, rossz minőség) indokolatlannak tartom.



2016. dec. 11. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egy jól sikerült telefon. Nem tudom ki szidja, ha jó áron meg tudod venni, akkor érdemes.
2016. dec. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 |Orfeusz| ***** válasza:

Én eléggé követem a mobil ipar fejleményeit, és most vettem egy G5-öt.

A probléma vele az (volt), hogy csúcskategóriás telefonnak kicsit fogyatékos volt. A hardver benne volt, de a csereberés rendszer miatt kisebb az akksi, meg a hátlap elvileg fém, de a külső réteg mégse fém. Nem is lett annyira szép (de nem is csúnya). Csalódást okozott az újságíróknak, emellett piszok drága is volt, így nem értékelték olyan nagyra.

A vásárlók meg nyilván innen informálódnak, és nem fogyott olyan jól a cucc.


Most, hogy 130-ért hozzá lehet jutni, elolvastam egy csomó írást, tesztet róla, nincs neki semmi baja. Olyan amilyen, ennyi pénzért jó üzlet. Csodálkozva szembesültem vele, hogy söprik a polcokat, és már csak a rózsaszínek maradtak a boltokban. Sikerült még egy helyen találni arany színben, (rendelésre), remélem lesz nekik még.


Egyébként kis történelmi viszonylat: a G4 megjelenése után 6-7 hónappal ugyanígy 130 körüli áron volt, pedig szuper telefon.

A GYK-s "szak"értők véleményére meg ne hagyj, mi nem vagyunk tesztelők, legtöbbünknek még nem is volt a kezében G5. Csak azt írjuk amit hallottunk itt-ott. A mobilarénát érdemes olvasni, ők tényleg kipróbálták.

2016. dec. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A mobilarénás hozzászólásokat olvastam, meg teszteket.

Oké, részemről sincs sok értelme a modulos dolognak, de nem is zavar. Az akksi kapacitás tényleg sz*r, de majd lesz hozzá pótakksi.

Szerintem ennyi pénzért még mindig best buy :)

Remélem, mindketten jól járunk vele (én is megrendeltem).

2016. dec. 13. 00:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem a G5-el volt nagy probléma sztem (bár megpróbáltak egy koncepciót ami nem jött be) hanem az hogy elég nagy volt a konkurencia:

S7/S7 Sokáig a piac legjobb telefonja volt, talán még a mai napig is az

Iphone 6s SE: az alma telefonok is kaptak használható hardvert, nem kell szenvedni

OnePlus 3 nem kell semmit mondanom

Huawei P9 szintén nagyon jó mobil

2016. dec. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!