Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Samsung...

Mi a véleményetek a Samsung Galaxy J5 2016-ról?

Figyelt kérdés
Egy ilyen telefont szeretnék venni,de légyszives ne kivülálló véleményeket irjatok,mint "A samsung sz@r,Ne vegyél olyat" stb. Eddig a családból mindenkinek Samsung volt,mindenki meg volt elégedve vele,most sem szeretnénk váltani. Egy 13 éves kislánynak akarom vásárolni,egy kislánynak egy ilyen megfelelő lenne? Ha valakinek ilyen van,tapasztalatokat irjon,mert hallottam hideget-meleget. És légyszives kiméljetek a Xiaomi márkától és barátjaitól..

2016. dec. 13. 05:58
 1/7 A kérdező kommentje:
2016. dec. 13. 06:02
 2/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
81%

Ez a kérdés mintha már lett volna régebben.

A munkatársamnak J5 van,nem szereti,mert állandóan lefagy,ezt azóta csinálja,amióta szervízben volt.Lassú,erre panaszkodik.

Miért pont J5?Ez tetszik neki?

Csak,mert ebben az árkategóriában vannak megbízhatóbb telefonok is.

2016. dec. 13. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egész meglepő telefon, ritka az a sóher gyártó aki 50Ks készülékbe még ujjlenyomat olvasót sem rak.

Akkor inkább a P8 Lite, ha nem akarsz Xiaomit venni, kb egy szinten van a Redmi széria moddelljeivel plusz B20

2016. dec. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Rossznak nem rossz, de az árát nem éri meg. Vannak jobb képességekkel rendelkező telefon is ennyi pénzért.
2016. dec. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem szerethető telefon, egy 13 éves lánynak több, mint elég. És bár J szériát még nem birtokoltam, eddig volt két Samsungom, mindkettővel nagyon elégedett voltam.


Tisztába vagyok vele, hogy papíron a P9 lite, meg 1-2 Xiaomi specifikációi erősebbek, de ha a három között vacilálnék, meg merném kockáztatni a J5-öt. Mivelhogy eddig mindkét Samsungommal elégedett voltam (egyiket 5 évig használtam), mindettőt szerettem.

2016. dec. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem csak a specifikációi, hanem mindenben jobb.. Na itt a bibi.
2016. dec. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Attól függ mire használod, mert van akit nem zavar az, ha belassul vagy néha csinál hülyeségeket. Ha a kislánynak meg ez tetszik, akkor legyen, annyira azért nem gáz, csak az a kérdés, hogy mi célból veszi. Hosszútávra nem érdemes, mert ilyen árban jobb hardverrel más telefont is lehet kapni, mi kinézetre is hasonló. Tény az is, hogy sokan azért szeretnek bele, mert mégis csak Samsung. Az előző telóm J3 volt, nagyon tetszett az elején, aztán kezdte a hülyeségeket és rájöttem, hogy a márka nem igazán jó választási szempont, anno a Navon Mizu M450-esem gyorsabb volt, sosem fagyott le, sosem hagyott cserben, csak gyenge az akkuja.
2016. dec. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!