Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A tabletomat hogyan tudom...

A tabletomat hogyan tudom újratelepíteni?

Figyelt kérdés
A tabletom valamiért meghülyült. Néha csak úgy gondol egyet (mostanában gyakran) és újraindult, van mikor meg sem várja, hogy feláljon a rendszer és megint újra indul. Factory resetet próbáltam már. Én az egész rendszert újra szeretném rakni, hogy olyan állapotba legyen, mikor elössször a kezembe fogtam. Tehát mintha frissen vettem volna 4.4.2

2016. dec. 13. 17:22
 1/7 A kérdező kommentje:
Lenovo A3500FL_A442_01_29_150326_BG ezt elfelejtettem hozzátenni
2016. dec. 13. 17:23
 2/7 anonim ***** válasza:
Beállítások➡gyári beállítások visszaállítása
2016. dec. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem működött a probléma továbbra is fent áll. Arra gondoltam, hogy valamilyen külső(számítógépes segítséggel) rá-e lehet-e rakni egy új 4.4.2es adnroidot, csak nem tudom mivel.
2016. dec. 13. 17:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Hogyhogy nem működik?
2016. dec. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát ez jó kérdés. Nagyon földhöz nem volt vágva, rootolni csak egyszer volt lerootolva, de magába a rendszer mappájába nem nyúltam bele. Egy játék mappájába turkáltam bele. Aztán vissza tetettem a rootot. De ezt mind szakemberekkel csináltattam meg. Szóval, szerintem nem ez miatt lehet. Az jó lenne, hogyha egy teljesen új 4.4.2es androidot lehetne rá telepíteni.
2016. dec. 13. 17:45
 6/7 anonim ***** válasza:
De most akkor nincs is olyan a beállításokban hogy gyári beállítások visszaállítása?
2016. dec. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt próbáltam, és a probléma fen áll még mindig.
2016. dec. 13. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!