Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit javasoltok mit csináljak,...

Mit javasoltok mit csináljak, hogy megjavítsák a telefonom biztosítással?

Figyelt kérdés

Meghalt az Iphone 5s telefonom. 1 hete nem kapcsol be. Már többször csinálta, hogy kék képernyő, fekete, de eddig azért bekapcsolt. Telepítettük is újra, egy darabig működött, de úgy néz ki most véglegesen meghalt. Van rá biztosításom a Telekomnál extra csomag. Amire olyan leírás van, hogy véletlenszerű káresemény.

Ha én "véletlenül" bele teszem pár percre a vízbe, és utána viszem be, akkor szerintetek az beletartozik? Nem tudják megnézni, hogy mikor volt bekapcsolva, mert ha látják, hogy 1 hete lehet gyanús lesz nekik?


2016. dec. 14. 14:43
 1/3 anonim válasza:
Szerintem szándékosan ne okozzon kárt, inkább kérdezd még hogy ilyen állapotban mit tudnak vele kezdeni. Ha jól ertem ez sem direkt volt, vagyis véletlen.
2016. dec. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Erre a biztosítás, vagy a jótállás vonatkozik egyáltalán? Egyébként a T-sek hajlamosak össze-vissza hazudozni, meg ferdíteni, meg hárítani a felelősséget. Tapasztalatom szerint a leg g**ibb cég Magyarországon. Folyamatosan csesztetni kell őket, érezzék az ügyfél lehelletét a tarkójukon.
2016. dec. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy látnák mikor volt utoljára bekapcsolva
2016. dec. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!