Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos vagy ios-os telenfon...

Androidos vagy ios-os telenfont éri meg jobban venni?

Figyelt kérdés

2016. dec. 14. 21:34
 1/7 BM-Striker ***** válasza:

iPhone-okban 120k fölött érdemes gondolkodni.


Egy 64gb-os SE pl jó vétel lehet, ha iOS párti vagy, vagy ha szereted a kisebb telefonokat.

2016. dec. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Ez teljesen egyéni, kinek mi tetszik.

Jó az IOS, de nekem nem kéne.

Az Android több szabadságot, én szeretek vele foglalkozni.

van persze benne buktató is, de ezek elkerülhetők, engem nem zavarnak, nem a rendszert szidom miatta.

2016. dec. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
51%

Jobban androidosat éri meg venni, mivel olcsóbb, amúgy IOS az jobb.

Nekem azért van elegem az androidos telefonokból, mert nagy a különbség, mindegyik telefonból hiányzik valami, ami kellene, IOS-es telefonban minden megvan, ami a precíz működéshez kell. Legalábbis én így látom.

Az android több szabadságot ad, de kell-e, az a kérdés, ha telefonról van szó. IOS is mindent tud, amit egy android, csak nem annyira testreszabható.

2016. dec. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ár/ érték arányban Android jobb, ha felső ill felső-közép kategóriáról beszélünk


Iphonra meg rohadt sok kiegészítő van, főleg mivel tök egyformák a telefonjaik

2016. dec. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kérdező - erre csak TE tudod a választ, nem mi.

Azt azért hozzáteszem, hogy ha kompakt méretben gondolkozol, akkor iPhone SE (4 coll). Sajnos valamiért, csak az Apple gyárt még ebben a méretben jó okostelefont.

Más esetben, tényleg tőled függ. iOS-os és Andoroidos okostelefonnak is megvannak az előnyei és a hátrányai... .

Amelyiket el tudod fogadni, az fog neked beválni.

Én magamnak nem vennék iPhone-t, de ettől függetlenül nem mondanám rossznak, csak nekem nem tetszenek az Apple általi megkötések (de mint írom, én vagyok így ezzel, nem beszélek más ember nevében).

2016. dec. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha már itt leirták a collt, nekem már nem jó a 4 "-os. Kicsi. Már az 5.5 is éppen hogy jó. Ha legközelebb veszek már nagyobbat fogok venni. Nekem nem azért kell hogy mutogassam hanem használni. Arra pedig minél nagyobb annál jobb.
2016. dec. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nekem is csak az a bajom, hogy az Iphone kicsi, legalábbis az amelyikre áldoznék. Nekem az SE simán megfelelne, de 4 coll az elég röhejes a mai technika mellett. Az a baj, hogy oké, telefonnak elég a 4 coll, viszont ma már szinte mindenre van telefonos app, az emberek zöme egy telefont használ mindenre, így egy kicsit fejlődésben lemaradtnak látom az Apple-t.
2016. dec. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!