Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 6s-ről mik a tapasztala...

IPhone 6s-ről mik a tapasztalatok, milyen hibák merültek fel használatakor, esetleg hardwares hibák?

Figyelt kérdés
Érdekelne milyen tapasztalatotok van a termékkel kapcsolatban. Hallottam, hogy egy év után az akku élettartama eléggé elapad, ez vajon igaz? Esetleg más probléma, ill. egyéb tanácsok ezekkel kapcsolatban? Válaszokat előre is köszönöm!

2016. dec. 18. 01:19
 1/4 anonim ***** válasza:
34%
Nem ajánlom a megvásárlását
2016. dec. 18. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megindokolnád válaszod?
2016. dec. 18. 02:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Február óta használom, (eddig, és remélhetőleg több nem is lesz) egyetlen hiba merült fel:

fokozatosan siet az óra, kb 2hetente +1 perccel, ezt értsd úgy, hogy először az tűnt fel, hogy 2-3 percet siet rajta az óra, aztán már 4-et, 5-öt, stb... Jelenleg 11-nél tart. Annyira nem zavar, mert már hozzászoktam, de lehet, hogy beadom szervizbe még mielőtt lejár a garancia, már egy ideje gondolkodom rajta.

Egyébként minden más tényleg tökéletes, lassulni sem lassult, az akkumulátor is pont olyan, mint az elején, de úgy tudom egyébként is, hogy az akkuproblémás 6S-ek még a 2015 szeptember-októberben gyártottak.

2016. dec. 18. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Trevor. ***** válasza:
100%
#3 Csak egy tipp, de állítsd hálózat által megadott időre, így mindig pontos lesz. Már ha iOS-nél lehetséges.
2016. dec. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!