Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy új telefont. Az...

Vettem egy új telefont. Az miért lehet, hogy egy dal videoklippet vagy egy pl 45 perces videot meg tudok nezni a rajzolasrol gond nelkul, de egy thevr videot se tudok anelkul hogy ne akadozna?

Figyelt kérdés

Az akadozason kivul meg azt is csinalja h megall a kep de a hangot hallom tovabb.

A telom Samsung galaxy A5 (2016)



2016. dec. 18. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyszerű.

Ne nézz olyan videót.

Erre nem gondoltál?

2016. dec. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Esetleg a videó felbontása különböző?
2016. dec. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem , csak az az erdekes hogy a regi sonymon gond nelkul tudtam ezeket nezni 😕
2016. dec. 19. 22:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Beállítod a youtube video felbontást fix 1080p-re és már meg is javult.

VR SBS videókat én is szoktam nézni

https://www.youtube.com/results?search_query=sbs+vr+video

és semmi különbség nincs sebességben mert ugyanaz a felbontás. Csak itt a két szemnek két részre van osztva a felvétel.

Vagy ha a VR 360 videókra gondolsz

https://www.youtube.com/results?search_query=360+vr+video

ezekhez már kell a kijelző képességeinél nagyobb felbontás beállítás mert egy 3D gömbfelület belső oldalára feszíti ki a felvételt a lejátszó és így lesz kevésbé pixeles.

2016. dec. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Igen, a felbontassal volt gond de most mar rendben minden😀
2016. dec. 23. 01:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!