Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefon akkumulátorának mi...

A telefon akkumulátorának mi tesz jót? Ha teljesen lemerítem és utána töltöm, vagy ha félig lemerítem, utána teszem fel töltőre? Körülbelül hány százalékig ne engedjem lejjebb?

Figyelt kérdés

2016. dec. 20. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
Időnkènt merítsd le teljesen,ès lehetőleg 3 óránál ne hagyd tovább a töltőn.
2016. dec. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%

ne merüljön le teljesen ha van rá mód (ne várd meg míg kikapcsolja magát)

ha töltöd, lehetőség szerint töltsd fel 100%ra és utána vedd le (nem baj ha nem tudod rögtön levenni, de pl. éjszakára 6-8 órákra ne hagyd a töltőn)

2016. dec. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne legyen szélsőséges viszonyok között: tehát se 100%, se ~0%, mivel ezek viselik meg a legjobban hosszabb távon. A legideálisabb, ha kb 30-nál felteszed tölteni, és leszeded 90-nél, de ezt nehéz betartani.


A csontig lemerítés tehát nem jó.

2016. dec. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Power bankkal megoldható. Köszönöm a válaszokat!
2016. dec. 20. 23:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Én volt hogy 5 százalékig meritetem mert nem vigyáltem rá ,de általába telefonomat 15% rakom töltöre és 100 töltöm mindig és birja tobomat viszont 20% már töltöre rakom 100 % veszem le és este felteszem hajnalba leveszem kutya baja nincs egyiknek sem .
2016. dec. 21. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Sose sz@roztam ilyesmivel, a telefon általában hamarabb elromlik, de az akku kibírt eddig 2.5 - 3 évet. Töltőn hagytam és akkor töltöttem mikor éppen eszembe jutott, de ha lemerült nullára, akkor lemerült, nem estem tőle pánikba. Egy akkum volt ami 2 év után kidőlt, egy utángyártott 1000 forintos akku került a helyére, az még ment másfél évet a tesómnál mikor elhagyta.
2016. dec. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!