Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Garancia vesztés nélküli...

Garancia vesztés nélküli (KNOX mentes), ideiglenes root N910C-re (Samsung Galaxy Note 4) lehetséges?

Figyelt kérdés
Sikerült véletlenül letörölnöm az összes fényképemet, videómat, amire persze semmi védelem nincs egy kérdésen kívül, de ezt elvileg csak célprogrammal és rootolással lehetne rendbe hozni, ami tudtom szerint KNOX ugrást eredményez, tehát elveszíteném a garanciáját a frissen vásárolt készülékemnek. Úgy olvastam léteznek módszerek, amivel KNOX ugrás nélkül rootolhatom a telefont. Kérdésem az lenne, hogy létezik-e ilyen az én készülékemre 5.1.1-es androidra? Vagy hogyan menthetném meg a képeket, videókat garanciavesztés nélkül? Belső memórián vannak sajnos. Csak régi cikkeket találok erről, lehet már létezik, nem vagyok túl profi a dologban. Várom a hozzá jól értő emberek válaszát. Köszönöm!

#Samsung #garancia #adatmentés #root #kitörölt képek #N910C
2016. dec. 23. 11:21
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Rosszul olvastad.
2016. dec. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

http://pingpongroot

.co/PingPongRoot-tutorial.html


[link]


Úgy fél perc alatt 2. Azért mielőtt egy lekezelő 2 szavas választ adsz, rákereshetnél egyszer legalább.

2016. dec. 23. 15:14
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Akkor csináld, nekem mindegy.
2016. dec. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Továbbra is várom az ettől segítőkészebb válaszokat, ha valaki ért hozzá, nagyon szeretném, hogy megoldódjon mielőbb, mert nem akarok írni addig belső memóriára. :( Előre is köszönöm!
2016. dec. 25. 16:03
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Vagy már most felfogod, hogy nem lehet, vagy csinálod a random oldalon talált leírást, és integetsz a készülékdnek...
2016. dec. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
Meglehet úgy is rotolni hogy ujrainditás utan elveszti, de a törölt dolgok visszahozasáhoh nem értek. Megrootolhatod, csesztetheted a rendszert, az a lényeg hogy sammobile.com rol töltsd le a mostani gyári rom-odat (beállítások, tulajdonságok, alapsáv verziója egyezzen meg a letöltött roméval). Ha visszahoztad a képeket(ha lehetséges) akkor ha végeztél akkor odinnal egyszerűen rátolod a gyári rendszert, és olyan lesz mintha semit se csináltál volna, nem veszik el a garancia.
2017. jan. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
(Bocsi a helyesirási hibákért, mobilról írok)
2017. jan. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Attól félek, hogy a KNOX ettől még ugrik, mert elvileg az egy fizikailag kisülő számláló. Ha egyszer is rootolok, vagy nem gyári ROM-ot teszek rá, akkor kisüti és cseszhetem. :( Szerintem legfeljebb saját érdekük van abban, hogy minél könnyebben vesszen a garancia, mert roottal leginkább a szoftvert lehet tönkre vágni, amit szerintem ők seperc alatt helyrehozhatnak, még garanciában is, semmi költségük nincs kb.

Van tapasztalatod benne, csináltad már valamilyen KNOX-os Samsung telefonon? Köszi, hogy normálisan válaszoltál. (És nem csak azért normális, mert pozitív számomra a válasz tartalma, hanem azért, mert nem flegma, lekezelő, tudálékos ahogy azt az előtted lévő tette. )

2017. jan. 18. 12:59
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Picsoghatsz, attól még nem lesz rá módszer.
2017. jan. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Te valami veszedelmesen nagy beképzelt tirpák lehetsz.


1. Fogd fel, hogy nem vagyok kíváncsi a fél szavas, megalapozatlan, lekezelő válaszaidra.

2. Ha ilyen irtó magabiztosan beszélsz, elmesélnéd, hogy hányszor csináltál ilyet leírás alapján és ugrott ténylegesen a knox, tapasztalatból beszélsz, hogy nem lehetséges, vagy csak a saját magad által olvasott, és elképzelt tézisek alapján érzed magad mindent tudónak? Tán ismered a telefonok hardverének és szoftverének legapróbb részleteinek felépítését, összefüggéseit, és le tudod vezetni, miért nem lehetséges, hogy valaki találjon rá kerülőutat?

3. INDOKLÁS, ismered ezt a szót?

4. Már az 5. válaszod könnyen cáfolható, mert a rootolás, knox ugrás nem teszi tönkre, csak a garancia veszik el...


Nagyon nem irigylem azokat az embereket, akiknek téged el kell viselniük akár nap, mint nap. Valakinek nagyon fel kéne pofozni téged szerintem, hogy visszaszállj a földre, és rájöjj, nem minden csak rólad szól. Mások válaszaira vagyok kíváncsi. A tiédre NEM, mert tapló vagy és nagy az arcod! Csak remélem, hogy nem vágtad még teljesen szét a kérdésem... elképesztő, hogy szinte minden kérdéshez jut ilyen ember. Felejtsd el ezt a kérdést, és menj máshova tudálékoskodni.


Tapasztalattal, vagy megalapozott tudással rendelkező emberek válaszát várom, és nagyon megköszönném továbbra is!

2017. jan. 18. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!