Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » System ui alkalmazás sjanos...

System ui alkalmazás sjanos leállt. Hogy csináljam meg? (többi lent)

Figyelt kérdés
Éppen youtubeoztam mikor kiadta ezt a hibát. Ha rámegyek hogy ok akkor megint kidobja. A tabletet már ujratelepítettem nem segített.. Segítséget előre köszi

2016. dec. 23. 17:01
1 2
 1/12 Lájsz ***** válasza:
A dolog mindenképp szoftveres eredetű,próbáld meg ismételten újrarakni,illetve utána csinálj rajta egy hard resetet is.
2016. dec. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hard resetet is csináltam és kétszer is ujraraktam. Nem tudom mi lehet.
2016. dec. 23. 20:57
 3/12 Lájsz ***** válasza:
Ha van hozzá másik,esetleg custom rom próbáld azzal. Melyik típusról van szó pontosan?
2016. dec. 24. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Wayteq xtab 9, 4.2.2es androiddal. Ehhez a custok romhoz pedig nem nagyon értek
2016. dec. 24. 09:14
 5/12 Lájsz ***** válasza:

Tessék próbáld meg ezt a romot rátenni: [link]

A telepítés menete pontosan megegyezik a gyári rom felrakásával.

2016. dec. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mikor usb-n keresztül csatlakoztatom a géphez a tableten, a értesités redőnyt kéne lehuzni, hogy aktiváljam a fájl átvitelt. De nincs redőny, se home gomb stb.. Ezellen valami esetleg? Ui:köszönöm eddigi segitségeidet
2016. dec. 26. 00:28
 7/12 Lájsz ***** válasza:
Ugyanúgy kell rátenned mint az előző romot,csupán annyi a különbség hogy az innen letöltött firmware-t tallózod be.
2016. dec. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Értem mit mondasz, de amig nyomom be a fájl átvitelt, addig a gép nem ismeri fel. Utána már menne a dolog.
2016. dec. 28. 19:35
 9/12 Lájsz ***** válasza:
Az előzőekben hogy ment a dolognak ez a része?
2016. dec. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Egyszerűen miután bedugtam a gépbe az usb kábelt, a tableten fentről lehúztam az értesítési sávot és ott egy koppintás után már ment is a dolog. Most nincs értesítési sáv, ezért a csak töltődik a tablet. Azt kéne megcsinálni hogy háttértárolóként ismerje fel
2016. dec. 29. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!