Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefon ajánlotok, ami...

Milyen telefon ajánlotok, ami 30-50 ezer Ft között van? Milyen készülék a legjobb, ennyi pénzért szerintetek?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat!!:))

2016. dec. 26. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
2016. dec. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Lumia 640 vagy 640 XL. Nekem az utóbbi van imádom. 5'7-es HD kijelző, Zeiss optika gyönyörű fotókat lő. Ha nem vagy hatalmas kocka, akkor a rendelkezésre álló alkalmazások is elegendőek lesznek. A rendszer pedig villámgyors. WP-on nincsenek vírusok, nem kell tőle tartanod, nem kell irtani, mert nincs mit. Takarítóprogramok sem kellenek, mert intézi a rendszer magának. Droidról jöttem, és boldog vagyok... :) Ha nagy az 5'7 kijelző, akkor ott a sima 640, annak "csak" 5 colos van.

Üdv.

2016. dec. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!! :)
2016. dec. 26. 16:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Remek ötlet egy halott platformon futó készüléket javasolni, gratulálok. A közel 6 inches kijelzőn gyönyörű pixeles a 720p is...az a hardver játékra bőven kevés. A kép minőség nem csak az "optikán" múlik.
2016. dec. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem lumia 532 van. ez nagyon jo telo.
2016. dec. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

(A Lumiát ajánló vagyok) Ha ebben az ársávban márkás droidot veszel,(LG, Samsung, HTC stb...) akkor reletiv gyenge hardverrel lesz szerelve. Ettől idővel be fog lassulni a teló, mert ha raksz rá jópár alkalmazást, akkor felzabálják a telón a RAM-ot, és belassul a teló. Azt hiszem ezen kár vitázni, mert ez tény. Ha "eredeti" kínai droidos cuccot veszel ennyiért, (Doogee, Allviev, Ulefone stb.) akkor talán több RAM-ot kapsz, de valszeg csapnivaló kamerát, B20 hiányát (vidéken nem lesz 4g-d) és valami alapfunkció nem fog rendesen működni. Ha ügyesen választasz, talán találhatsz Huawei, Xiaomi, Meizu telefonok között jót, de figyeld hogy tudja e a B20-at! DE! Én még ezeket sem mertem, mert a droidos ZTE telóm után valami "márkásabb" telót szerettem volna, ezért vettem Microsoftot, ami Nokia. Ennél biztosan tudom hogy jól vesz fel hangot, játssza le, Zeiss kamerája gyönyörű képeket lő, egyszóval egyben van a cucc, nincs az hogy ez-az nem működik. Utána olvastam, és nem halott a platform! Valszeg nem lesz több Lumia, de a meglévő telók kapják továbbra is a frissítéseket, és a Microsoft nem egy macskajancsi cég, ami holnaptól nem elérhető. Különben is, meddig használunk egy mobilt? Kb 2-3 évig. Na addig bőven lehet használni Lumiát, az tuti! A New York-i rendőrök most kaptak vagy 30 ezer Lumia 640 XL-t. Gondolom nekik is fog működni egy darabig nem? De! A Vodafonnál háromféle Lumiát árulnak a mai napig. Szerinted ha totál halott lenne a platform akkor árulnlák? Nem! A WP, egy zárt rendszer, ebben hasonlít az IOS-hez (csak nem annyira divatos és emiatt drága...) nem tudsz belepiszkálni, de nem is kell, cserébe legalább működik. Nem hiába mondják hogy droidot 100 e. fölött kell venni. Az már jó lehet. Jó sok RAM-al. Ennyi zsozsóért IPhone-ból meg valszeg csak régit lehet venni. Ezért ajánlom a Lumiát :)

Ár érték arányban verhetetlen. Ha csak annyit írok hogy a használtan 7000.- pénzér kapható Lumia 435-ön jól fut az Asphalt 8! Akkor nem kell remélem tovább ragozni, hogy jó a cucc :)

2016. dec. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mármint a 30-50 ársávban lehet régi ájfónt venni. Félreérthető voltam bocs...
2016. dec. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!