Ukmukfuk69 kérdése:

SD kártya hiba?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy Core Prime telefonom nem érzékel egy kb 2-3 hetes memóriakártyát. A mai nap érzékelte, megvoltak a képek, meg tudtam nézni őket. Utána kiírta, hogy el lett távolítva a kártya, de nem is nyúltam hozzá, még a tok is rajta volt a telfonon. Újraindítottam és egyáltalán nem érzékeli. Másik memóriakártyát érzékel, a jelenlegi kártyát pedig a tabletem érzékeli, tehát sem a telefonnal, sem a kártyával ezek szerint nem kellene hogy baj legyen. Mi lehet ennek az oka? Mi a teendő? SÜRGŐS! Válaszukat köszönöm!

2016. dec. 26. 23:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Másold át a tartalmát, formázd meg, próbáld ki.
2016. dec. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ypszilon1980 ***** válasza:

Eg ideig működik a tabletedben, de majd nem fog, az SD kártya ilyen.

Formázás ilyen esetben ritkán segít, a kártya hibás, ki kell cserélni. PC felismeri a kártyát? Barátnőm apjánál pont ugyanez volt, egy ideig még működött a kártya, aztán már most egyáltalán nem. Az eszközök hol felismerik, hol nem, hol tud írni rá, hol nem, csak azt veszed észre, hogy valami nem stimmel, lassú, eltűnnek az adataid.

2016. dec. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2017. jan. 2. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!