Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A dual simes független telefon...

Fcbpetya kérdése:

A dual simes független telefon felismeri a kártyákat, de nem tudok velük hívni! Miért?

Figyelt kérdés
Lenovo a850+ ,dualos és független,használtan vettem. Ha berakom az saját kártyámat nem enged telefonálni! valami beállítás baja van? bármelyik más kártyát teszek be akkor sem. egy másik okostelefonba(lenovo a 6000) működik minden. mi lehet ez??
2016. dec. 27. 08:14
 1/6 A kérdező kommentje:

közbe még egy kis infó,lényeges.

ajándékba vetem és akié az egyik feltöltős t-mobil kártya,és vettem egy új telenor előfizúst.

a telenornak tudom kell 3 nap mire aktíválják. de a feltöltőssel sem tudok telefonálni(van rajta pénz). más beállítás kell neki??


viszont a telenoros sim,hiába még offline,netezni tudok,akár simán mobilnettel,de wifivel is...


valaki hozzáértő segítségét várnám! köszi előre is.

2016. dec. 27. 08:20
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy átverték és nem is független?
2016. dec. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De mondjuk az lenne az első ha használtan veszem , hogy ott rögtön kipróbálom. Addig ki se fizetem amig nem jó.
2016. dec. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

de tuti független.

berakom a telekomos és telenoros simeket,kéri a pin kódokat...

viszont mikor beolvas mindent a pint is akkor az imei ről zagyvál valamit..


a telenornak látom ,hogy 3g térerő full,de nem tudok hívni(új kártya,másik telóban jó!)..

a telekomost berakom máshova jó,itt nem,sőt még csak nem is ad hálozat jelzést a térerőnél,viszont ha a hálózatba megyek ott érzékeli,hogy t-mobile. hivni ezzel sem tudok.

beírom a *#06# kiirja ,h invalid iemi szám..:S



a 2. válaszadónak üzenem,hogy neten volt véve,és nagyon hasznos válasz volt,jobb lett volna nem is írsz semmit!

2016. dec. 27. 15:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon nézelődj:

https://www.youtube.com/watch?v=mNJUeg8XIFU

2016. dec. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
tegnap már sikerült a chamelephon-nal megcsinálni...
2016. dec. 28. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!