Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Eltört a samsung galaxy s3...

Eltört a samsung galaxy s3 telefonon az üveg, de a kijelzőjével nincs gond, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Megkèrdeztem samsung szervízben azt mondták ők csak teljes kijelzőt cserèlnek, mert nagyon rizikós. Elvileg nèhány hónap múlva folyik belőle a ragasztó.

Egy másik helyen 16-ert mondták, nem tudom, h garanciás -e.

De egy harmadik helyen 18-ert garanciával.

Ebay-en is lehet rendelni hozzá csak 1500ft -ert. Egy ismerősöm azt mondta felt tennè nekem. De mèg ő sosem csinált ilyet.

Ti mit tennètek a helyemben?



2016. dec. 28. 15:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Csak és kizárólag egyben cseréld.
2016. dec. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Most akkor a kijelzőt védő üveg tört el? Mert annak pont az lenne a lényege, hogy ami alatta van azt megvédi. Szóval ha egészet ki akarják cserélni akkor eleve semmi értelme az egésznek.
2016. dec. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A kijelzőt védő üveg egyenlő a digitizerrel, ami a panelhez van ragasztva...
2016. dec. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
a vedo uveg a digitzer. lehet cserelni specko felszereles kell a szetnyitashoz mert ragasztva van azt ha nem.tort kette akkor lehet a digotizert felragasztani. pormentes helyen uv ragasztoval. a felszereles es a munkaido tobb mint amit a telcsid er ergo displayt cserelnek inkabb.
2016. dec. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Azt én értem, de ha a kérdező talált ebayen 1500 ért, akkor az az arra rájövő opcionális védőüveg, digitalizer nincs 1500 ért. Csak így nem egyértelmű, hogy mi törött el (számomra).
2016. dec. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Tudom használni a telefonomat, most is arról írtam ki a kèrdèst. Csak bevan törve az üveg. Akkor elvileg nem kellene èrintő kèpernyőt cserèlnem 36-èrt, hanem elèg lenne 16-18-èrt csak az üveget, ami eltört.

Csak fogalmamsincs, hogy megtudják -e tènyleg csinálni. Es mit jelenthet náluk a garancis? Pènzvisszafizetèst, ha hasznalhatatlanná tennèk?

2016. dec. 28. 16:33
 7/14 A kérdező kommentje:
Ès az ebay-es 1500Ft-oshoz tartoznak kellèkek is amivel meg lehet csinálni.
2016. dec. 28. 16:36
 8/14 anonim ***** válasza:
en isismerem az ebayt de annyiert a ragasztot nem.kapod meg nemhogy az uv.lampat a szeparator cuccot, a full pormentes szurt levegoju helyseget.
2016. dec. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
ja de vedd meg ezerotert meger egy probat hogy rajojj
2016. dec. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Jólvan kèrlek, nem tehetek róla, hogy nincs pènzem.

Ha nem kottyanna meg 30 ezer vagy 20 ezer forint, valszeg nem írtam volna ki a kèrdèst. Meg persze, ha nem mondta volna a márka szervíz, amit leírtam a legelejèn.

2016. dec. 28. 17:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!