Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefon lenne jó nekem?

Milyen telefon lenne jó nekem?

Figyelt kérdés
Ott kezdődik a dolog hogy nagyjából 100-nal nem szeretnek dragabb telefont venni. Ami fontos hogy azert az alkalmazasokat el tudja futtatni akadas nelkul, jo legyen a kameraja es azert birja minimum egy napig aktiv hasznalattal. Amit mar neztem telefon az a xiaomi redmi pro arrol eleg jokat olvastam. Esetleg meg tetszik a huawei is csak amit abbol neztem az joval dragabb a limitemnel:( valakinek esetleg van otlete hogy milyet vehetnek?

2016. dec. 29. 19:32
 1/4 anonim válasza:
Huawei p9 lite, vagy p9?
2016. dec. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Honor 8 (még a 7-es se rossz)

Huawei P9 (és a Lite)

Vernee Apollo Lite

Meizu MX6

Meizu Pro 6

Lenovo Zuk Z1

Motorola Moto Z Play

2016. dec. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem huawei gx 8 van(nem tudom kaphato e meg)

Egesz nap a kezemben van.sok foto,net,filmnezes.siman kibirja igy is a napot.

Szebb kepet csinal(sokkal) mint egy samu A5 (2016os)

Eddig egyszer sem fagyott le.mar fel eve nyuzom.

Pedig jelenleg 14 giga kep,4 giga alkalmazas van rajt.ossz 2,5 giga szabad hely.parom A5 teloja par naponta lefagy ha sok kep van rajt....

Bongeszoben halom lap megnyitva,meg se kottyan neki.siman valtogatok koztuk.egybol bedobja ott,ahol abbahagytam.

Ez elott lenovom volt,na azt is nagyon szerettem (vibe z 2 pro)de szegenyem 1 evesen megadta magat.1 honap szerviz utan visszakaptam a teljes arat.

Szoval szerintem huawei vagy honor

2016. dec. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem Huawei P8 litem van,nagyon-nagyon jo telefon.

2016. dec. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!