Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mivel van a baj? A telefonomma...

Mivel van a baj? A telefonommal vagy a wi-fi-vel? Egyáltalán mi a baj okozója?

Figyelt kérdés
A telefonom azt írja az itthoni wi-fi-re,hogy nincs a tartományban,amikor itthon vagyok vagy van amikor egyszerűen nem található wi-fi...miért csinálja ezt? Hogyan lehet eszközölni?

2016. dec. 30. 16:41
 1/6 A kérdező kommentje:
Annyit még hozzátennék hogy ez csak egy ideig csinálja...utána már meg találja és fel csatlakozik...de ezt majdnem mindennap megcsinálja velem...
2016. dec. 30. 16:45
 2/6 anonim ***** válasza:

Az én telefonom is szokta csinálni néha, hogy ha távolabb vagyok a routertől, esetleg másik szobában, akkor 1-2 másodpercre szakadozik a jel vétele, és nem találja/ledobál róla (Huawei Ascend P7 telefon és ZTE gyártmányú Telekom központi egység).

Gondolom ez több mindentől függ, hogy mikor mennyire van vétel, függ a telefonodtól, a szolgáltatótól, és az előfizetésen belüli adatforgalomtól/netsebességtől!

2016. dec. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A mi netünk is telekomos...de épp az a vicces benne hogy a kommented olvasása közben az is eszembe jutott hogy elötte amíg invitelesek voltunk addig nem volt ilyen problémám... Nem akarok vádadkodásba kezdeni de ez tény....
2016. dec. 30. 17:10
 4/6 A kérdező kommentje:
A másik meg az hogy 40 négyzet méteres a lakásunk...ott azért csak elér a wi-fi...
2016. dec. 30. 17:11
 5/6 anonim ***** válasza:
A mi lakásunk 70 négyzetméter. Én leginkább a saját szobámban szoktam netezni wifiről a telefonomon, a router pedig anyám szobájában van. Lemértem, és ilyenkor a telefonom és a router között 7,5-8 méter a távolság, ebben pedig benne van egy 17 és egy 50 centi vastag vályogfal is, amiken keresztül kell jönnie a jelnek.
2016. dec. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nálunk is így van, csak annyi külömbséggel hogy kisseb a távolság a telefonom meg a router között...
2017. jan. 2. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!