Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti megvennétek egy 3 éves...

Ti megvennétek egy 3 éves okostelefont, ha mindig is nagy vágyatok volt, és azóta sem tetszett annyira egy másik telefon?

Figyelt kérdés

Nem maga a készülék 3 éves, hanem akkor kezdték forgalmazni. Újonnan már nem lehet kapni, viszont találtam egy 1 éveset, nagyon jó állapotban. Amióta kijött, ilyet szeretnék, de sajnos csak most lett rá lehetőségem.

Frissítések már nem érkeznek rá, viszont 5.1-es Android van rajta, ami nekem tökéletesen elég valószínűleg.

Szóval nagy hülyeséget csinálok, vagy ha nem akarok már újabb verziót rá, meg ilyesmit, akkor megéri megvenni?

Játszani nem nagyon szoktam telefonon, max időt elütni (2048, candy crush,...), facebook, netezés, telefonálás, fényképezés amire legtöbbet használnám.

Tudom, hülye kérdés, de elbizonytalanodtam.



2016. dec. 30. 20:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Melyik telefon, attól függ :)
2016. dec. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Sony Z Ultra :)
2016. dec. 30. 20:19
 3/11 anonim ***** válasza:
96%

Én alapból sose veszek újat.

2 éve 25 ezerből raktam össze két S4-ből egyet és még mindig pöpecül szuperál. Akkor még elég vastag áron lehetett újat venni, de 25-ből most se jön ki egy hibátlan kinézetű és működésű darab. Az előzőek is így voltak, és a következő mobilom se szalonból fog érkezni.

2016. dec. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az Xperia Z ultra 45-50 között megy karcmentes állapotban függetlenül, úgy nézd az árát.
2016. dec. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, ment a zöld kéz. :)

50-ért venném, karcmentes, független és minden tartozékkal. Az akksija még mindig 2 napig bírja.

2016. dec. 30. 20:28
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha jó áron van, akkor nem lehet nagy mellényúlás.


Hardveresen erős, a kijelző óriási és a Z-Z1-Z2 sorozattal a Sony szerintem a világ legszebb telefonjait alkotta meg.


Mondjuk méretben ez már inkább tablet mint telefon :D

2016. dec. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
ha tetszik és arra kell amire irtad tökéletes, sonyra főzött romok is vannak ugyh. ha nyitod a bootloadert akkor simán rárakod a nougatot is ...
2016. dec. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, kicsit megnyugtattatok. Sosem volt ilyen "új telefont kell venni, mert a mostani már 2 éves" indíttatásom, csak megpróbáltak lebeszélni róla, és megrengették a sziklaszilárd elhatározásom. :D

Reményeim szerint kihúzza egy ideig még nálam :)

2016. dec. 30. 20:44
 9/11 anonim ***** válasza:
30%

[link]



[link]

[link]


[link]

Elavult már, nem véletlen hogy nem gyártják. Én már a helyedben biztos ezek közt néznék szét. Ezeknek már jók az akksijai, van vaku is rajta.

2016. dec. 31. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
6,4es kijelző, snapi 800 - simán :) Bár ennyiért talán már kapsz xiaomi mi maxot is :)
2016. dec. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!