Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple eszközön ki lehet...

Marokity Szabolcs kérdése:

Apple eszközön ki lehet törölni a megadott kártyaszámomat?

Figyelt kérdés
Ki lehet törölni ha nem akarok vele a jövőben vásárolni, vagy csináljak egy új account-ot (ha lehet). Kb. 1 hete vettem valamit, és most le szeretném tölteni az Instagramot, és azt írja ki, hogy bejelentkezés szükséges, és meg kell adnom minden adatomat újra, amit nem értek miért. (Kártyaszám, biztonsági kód stb..) Megadok mindent helyesen, és nem fogadja el. Utóirat: A tranzakciót elfogadta, tehát az nem lehet (szerintem), hogy nem történt meg a vásárlás.

2016. dec. 31. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:

azt lehet hogy nincs kartya rendelve, de azt is lehet hogy megvaltoztatod.

mindent lehet

2016. dec. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elmondod hogy hogy? :D
2017. jan. 1. 00:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Megváltoztatni iPhonon pl Settings iTunes Apple ID View Payment information és beirod amit változtatsz.

Kitörölni csak egy PC-ről lehet ha jól tudom, Apple ID akkontban szintén a fizetési módoknál No Card vagy ilyesmi.

2017. jan. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!